Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fürödtetek terhesen forró vízben?

Fürödtetek terhesen forró vízben?

Figyelt kérdés
Megfáztam, rázott a hideg és tegnap 10 pecig forró vízben fürödtem 9 hetes terhesen. Tudom, hogy nem szabad, de nagyon vacakul voltam. Most aggódom és remélem nem lett baja a babónak. Más is bakizott ilyet a várandóssága alatt és nem lett gond?
2013. jan. 4. 08:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
hát eleve langyos vizbe kelett volan fürödnöd mert lehet lázas voltál hanaygold a forro fürdöt mert vérböséget okoz és vetélést
2013. jan. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tudom:-( Ezért is érzem most vacakul magam. Remélem más is csinált ilyet és mégsem lett gond.
2013. jan. 4. 09:01
 3/15 anonim ***** válasza:
49%

Terhesség alatt TILOS forróvízben fürödni...

Nem bántásból, de felelőtlenséget csináltál, főleg úgy, hogy tudtad, hogy nem szabad.

2013. jan. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én belefeküdtem a forróvízbe 7 hetesen, nem tudtam még, hogy terhes vagyok.

Már 22 hetes pocaklakó és köszöni jól van:)

De azért tényleg inkább ne!!!

2013. jan. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább csak zuhanyzok!Pedig úgy szeretek egy kád vízbe belefeküdni!De inkább nem kockáztatok.


DE NINCS SEMMI BAJ,UGYE?Nem vérzel vagy görcsölsz?

2013. jan. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
Nagy felelőtlenség volt így, hogy tudod, nem szabad! Ne csinálj ilyet a terhességed alatt, ha igazán akarod ezt a babát! Ne kísértsd a szerencsédet.
2013. jan. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, aki a kérdésre válaszolt. Sajnos az időben visszamenni már nem tudok. Hülyeséget csináltam ez tény. Ezért vagyok kíváncsi, hogy másoknak lett-e gondja ebből.

Köszönöm kérdésed: jól vagyok, nem görcsölök szerencsére.

2013. jan. 4. 09:50
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Én az első terhességemnél is végig fürödtem (37-38 fokos vízben)és most is fürdök, semmi bajunk nincs tőle. Lényeg, hogy tiszta legyen a kád és a hasat ne lepje el a víz teljesen, inkább a hátad legyen benne. Szerintem, ha a szervezeted amúgy is hozzá van szokva a meleg fürdőhöz, akkor nem lesz gond!
2013. jan. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Huu vetélést okoz a forró fürdő....!!

Én nem fürödtem nem akartam kisérteni hogy esetleg valami baj legyen...

Én zuhanyoztam végig a terhessége, alatt...volt hogy naponta 3x 4x is...vagy többször de nem fürödtem...

És nem görcsölsz nem vérzel minden ok?

Nem volt bakim a terhesség alatt mert tudtam mit szabad mit nem..volt hogy én is meg voltam fázva de eszembe nem jutott volna ilyen baki....inhaláltam kamillával mézes citromos tea és rendbejöttem....

2013. jan. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

végig fürdőzöm a terhességet, nem éppen langyos vízben, na de nem is forróban.

ha nem jelentkezik görcs, vagy vérzés, akkor nem hiszem, hogy baj lenne, de azért legközelebb ne kockáztass. ha fürdeni szeretnél, akkor tedd, csak ne forró vízben :)

remélem rendben lesztek :)

2013. jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!