Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen nektek is több...

Terhesen nektek is több pattanásotok lett?

Figyelt kérdés

olyan mintha most élném a második kamaszkorom, annyi ragya nőtt az arcomra... borzalmas, és semmi nem használ rá.

szülés után jobb lesz vajon?

nektek is kirügyezett az arcotok?


2013. jan. 3. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is tiszta ragya vagyok. De nekem csak szoptatás után múlt el sajnos.


Kétlányos 22hkm.

2013. jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem amúgy tiszta ragya, és terhesen végre szép volt a bőröm. :o)


Örülj neki, utána majd szépen visszaáll a régi kerékvágás.

2013. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is teljesen ki vgyok rügyezve pár hete :( 24. hkm, kisfiút várok
2013. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még ha csak az arcomon lenne...ott annyira nem gáz. De a vallam es a mellkasom...pulcsi garbo sal, soha nem orultem még ennyire a télnek.

24+2

2013. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is örülök, hogy tél van, így tudom rejtegetni a vállam, hátam. Azért reménykedem, hogy néhány hétnél nem tart tovább, sztem ez is mindenkinél más.
2013. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor nekem mákom van. egy kettő van elvétve, de én inkább alapjáraton vagyok pattanásos. mióta itt a pocaklakó, egyre szebb, tök sima, nem szárad, nem zsíros, előtte egyszerre jelentkezett a kettő... sőt, a hajam sem zsírosodik ,ami olyan pozitiv méreteket öltött, h. szégyen szemre arra kellett rájönnöm szilveszter előtt, h. már 2 hete nem mostam hajat, de még akkor sem volt zsíros. annyira hozzá szoktam, h. "jelzi" a hajam, ha mosni kell, hogy eszembe sem jutott. ..
2013. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is tiszta rügy az arcom,nyakam,vállam.

3. babát várjuk,első kettőnél is ez volt.

Hajam alapban is zsíros volt,de most brutális...

Nagyjából a gyerkőcök fél évesek lehettek,mikor kezdett szépen letisztulni az arcom,de addig a fotókon elég siralmasan néztem ki.( kis smink,alapozó még rátett,inkább semmit nem használtam,és kivártam,míg jobb lesz...)


Amint a hormonok megnyugszanak,minden visszaáll.

2013. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!