Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen még csak görcseim...

37 hetesen még csak görcseim sincsenek. Túl fogom hordani a babát?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 06:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem voltak jósló fájásaim, aztán 39 hetesen éjjel 11.23-kor beindultak a fájások, 3-4 percenként. Nagyon gyorsan tágultam, 2 órakor már 4 ujjnyira voltam kitágulva, 3.32-kor megszületett a kislányom. Igaz császáros lett, mert faros volt, ráadásul a köldökzsinór is a nyakán volt, de minden rendben zajlott.

Az első gyerekemnél 38 hetesen azt mondták egy hétfői napon, hogy "a héten még biztosan nem lesz baba". Szerdán éjjel beindult a szülés, csütörtökön 12.50-kor megszületett a Drágaságom.

Nyugodj meg, jön majd időben a te babád is, bár tudom, hogy ilyenkor már nagyon türelmetlen az ember! :)

Egy 14 éves és egy kilenc hónapos kislány anyukája

2013. jan. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet előre tudni!!! Lehet holnap megazülsz, de lehet túl hordod!

Nekem a kiírt nap előtt felment a vérnyomásom, a védőnő mondta menjek be a kórházba. Haza küldött az orvos, hogy nincs semmi bajom, teljesen zárt vagyok, ebből nem lesz még baba egy darabig.

Na hajnalban jöttek a fájások, estére megszületett a lányom.

Az orvos jött másnap vizitelni, és csak nézett hogy ott vagyok!

Nekem sem volt soha még csak jósló fájásom, de kwményedésem sem.

2013. jan. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem függ össze egyáltalán szerintem! Nekem pl. a 37. héten született a babám. Előtte egyáltalán nem voltak jósló fájásaim, mégis a 37+4 héten meglett a lányom.

Egyik barátnőmnek viszont már a 36. héttől voltak jóslói, az orvosok is azt mondták előbb meglesz a baba. Mégis egy héttel túl hordta a picit.

2013. jan. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia 37+0 án dokinál voltam se joslo se semmi minden olyan volt mint régen tettem a dolgom rohangáltam stb...

Mondta a doki hogy simán tulhordom jol érzi magát tök zárt vagyok...

37+1 en másnap este 7 kor megszületett a csodálatos kislányom ugyhogy erre ne alapozz..))Könnyű szülést))

2013. jan. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Ne aggódj, nem fog benn maradni örökre.

Én szülés előtt 3 órával még semmit nem éreztem. Hagyományos úton született a kisfiam.

2013. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4 es vagyok azt nem irtam nekem is természetesen született meg a kislányom nem kaptam semmit röpke 4 és fél ora volt az egész ..))
2013. jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy szülésznő mondta épp minap az nst-n egy kismamának, hogy általában első szülő nők ritkábban éreznek jóslókat. A többedszer szülőknél már jobban előfordul. Ezt a mi esetünk is alátámasztja. Első fiam spontán és elég váratlanul érkezett a 35. héten, szinte semmi előjele nem volt a nyákdugón kívül. Most viszont hetek óta érzek jóslókat, igaz nem olyan jelentősek, de mégis csak vannak.

De ez is olyan, mint minden más, mindig vannak kivételek! :)

2013. jan. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!