Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+2 hetesen megyek első...

6+2 hetesen megyek első ultrahangra. Lesz már szívhang?

Figyelt kérdés

Illetve, ha lesz, és a doki ad papírt róla, mikor kell mennem a védőnőhöz? A legkorábban meg szeretném kapni a papíromat, de nem tudom, hogy milyen gyorsan megy a dolog. A védőnőhöz is időpont kell?

Kérlek írjátok le, hogy ez hogyan működik.

Köszönöm előre is!

Mindenkinek boldog új évet kívánok!


2012. dec. 30. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp kell a szívhang, mivel az jelenti azt, h a baba él!

Védőnőhöz szokott kelleni időpont, és hozzá is menni kell rögtön. Ő ad majd beutalókat a vizsgálatokra, tanácsokat.

2012. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy lesz szívhang. Nekem még nem volt 6 hetesen.Nálunk a védőnőhöz nem kell időpont. Minnél előbb menj majd a vnőhöz is.
2012. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem 6+3 hetesen 2 szívhang is volt:) (azóta is, csak már 5 hósak majdnem.)

Védőnőhöz nekem a 12 hetes uh után elég volt menni, akkor állította ki a kiskönyvet.

2012. dec. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 6+4 hetesen voltam, nekem már volt szívhang :)
2012. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem értem, 6 hetesen már voltál uh-on, és csak 12 hetesen lett könyved? Én azt hittem, hogy az uh után rögtön védőnő és ki is állítja a könyvemet.
2012. dec. 30. 20:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Kecskeméten így van, elég akkor menni.
2012. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia, én pénteken voltam 6+2 naposan UH-on, és pulzáló szívcső volt látható, és a hang pedig szívverés, de ez még csak 80-90/perc. Én olyan papírt kaptam amire az van írva hogy: Vizsgálatkor a terhes méh üregében egy embryo látható. CRL: 4mm. Jó életjelenségek... stb..stb... Legközelebb mikor mennem kell 9 hetes leszek, én arra gondoltam hogy majd utána megyek védőnőhöz. Vagy nekem is már mennem kellene?
2012. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Én (mensi szerint számolva) 6+5 hetesen mentem, de még csak a petezsák látszódott, mivel a doki szerint később fogant, és még csak 5+5 hetes volt. Szóval, vagy lesz, vagy nem... :-)
2012. dec. 31. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én pontosan 6 hetesen voltam először dokinál már pulzált a kis szívcsöve!?:)

A beutalókat a doki adja ki,de nem rögtön.Én 9 hetes voltam.

Aztán ha megvan a vérvétel,azzal kell menni a körzeti védőnőhöz,aki kiadja a terheskönyvet.Aztán háziorvoshoz kell menni az ekg eredménnyel és persze a terheskönyvvel.

2012. dec. 31. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja,elfelejtettem,hogy kell időpontot kérni a védőnőtől.
2012. dec. 31. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!