Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alhasi fájdalmat, a méh...

Alhasi fájdalmat, a méh tágulásán, meg a szalagok nyúlásán kívűl még mi okozhat?

Figyelt kérdés
Ha ülök,vagy fekszem egész jó nem fáj annyira, de menni mozogni kell az elég fájdalmas. Ha pisilek utána is fáj. Felfázva tuti nem vagyok. Mi lehet ez? Most elég sokat nött a hasam, lehet, hogy a baba nyom valamit?
2008. máj. 29. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fájdalmas és szerinted nem a méhed tágulása miatt van, szerintem keresd fel a dokidat. Én biztosan azt tenném. Én már hívnám is telefonon, lehet, hogy rögtön megnyugtatna.
2008. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alhasi fájalmat nagyon sokminden okozhat. Gyulladás, ciszta, különböző fertőzések un akut hasi katasztrófák (vakbél)..stb. Természetesen a baba is nyomhat, de az nem folyamatos panaszt okoz. Legalábbis nekem, úgy volt anno, hogy hol itt hol ott talált meg egy-egy pontot ami nagyon kellemetlen volt. Menj el a dokihoz, ő fog tudni pontos magayrázatot adni!
2008. máj. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!