Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van akinek később kezdőzött?

Van akinek később kezdőzött?

Figyelt kérdés

Eddig voltak hányingereim, öklendezéseim, rosszul léteim, mindenből kijárt nekem, viszont nem hánytam még.


DE! Ma kijött belőlem délben. Nem tudom mi volt, leírom.


Reggel 7.30kor ettem utána mikor fél 1kor hánytam (savat vagy nem tudom mit vmi keserűt) akkor vettem észre hogy reggel fél8 óta semmit sem ettem. 10 kor vettem be a terhes vitamint, lehet ez is gond volt. Valahogy összekavarodott a mai napom :(


És annyit éreztem majd megsülők, annyira melegem volt, és egyszer csak hányingerem lett és hopp. De utána fél óra alatt rendeződött. Mintha semmi sem történt volna.



Kérdésem az, mit ronthattam el ma?



Másik kérdésem, (kiírás ezért történt) van akinek később 10-12 hetesen kezdődött a hányásos korszak?Meddig tartott?Most ez lesz velem végig vagy csak vmit elcsesztem ma?



2012. dec. 26. 19:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat 11 hetes vagyok.
2012. dec. 26. 19:59
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem csesztel el semmit, minden rendben van. epet es gyomorsavat hanytal. Mindenki mas.

En vegig hanytam a szulesig es meg utana egy hetig....en is azt hittem, hogy csak reggel "kell"...ah dehogyis! Jott az barmikor meglattam egy kutyaszort valakinek a ruhajan, baratok csirkekolbaszt ettek nallunk....oh! Megettem egy banant este 6 korul felszalltam a metrora mire hazaertem kihanytam...

Reggel azt mondjak egyel krekert kekszet mielott felkelsz nekem ez sem mukodott. Inkabb nem ettem, ugy hamarabb lezajlott a dolog. Egyszer ettem akkor aztan jott az orromon is a cucc aztan a gyomorsav...szetmarta a nyalkahartyamat...es voltak meg dolgok.

Megegyszer: semmit nem rontottal el! Boldog Babavarast!

2012. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A terhesvitaminok hánytathatnak alapból is, főleg ha nem evés után közvetlenül veszed be. Én így tudom. Nem szedek terhesvitamint, csak hallottam. Talán ez volt a baj. Egyébként a hányás bármikor előjöhet. Nekem eddig nem volt, de remélem így is marad. :)


15 hkm

2012. dec. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

elso vagyok en nem hallottam arrol, hogy a terhesvitaminok hanytatnak. en mindig napkozben kaja utan vettem be. Kulonben is nagyon fontos folsav van benne es kalcium es egyeb jo dolog. A folsav a gyermeked agyaert felelos. En mar akkor szedtem mikor meg csak probalkoztunk teherbeesni.

Nem akarok vakitani es lehet nem is ezert de ugy nez ki a fiam ket kezes. Ami azt jelenti mind a ket agyfelteket egyforman hasznalja.

Ha vitamint nem akarnal tovabb szedni folsavat akkoris szedjel es vasat is!

2012. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a 6.héttöl a 16.ig egyfolytában hánytam.Dinnyétöl kezdve minden képee volt kijönni belölem.A terhesvitamin meg mint az orosz rulett.:D hol bent maradt hol nem.Most 34 hetes vagyok de még most is hányok néha.Egyszer csak hányingerem lesz és akkor ott kész vége mindennek.Ugyhogy sajnos ez egy ilyen dolog.Nekem anyukám 5gyereket szült és egyikünknél sem hányt,én meg jól kifogtam:)Szedj Bvitamint hátha segít egy picit.Az émelygésre nekem valamennyire használt.Jó babavárást nektek!:)
2012. dec. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon kedvesek vagytok! :)
2012. dec. 27. 08:20
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es, pedig bizony hánytatnak és ki kell tapasztalni, hogy mikor jó bevenni, tudtommal kaja után a legjobb. Nekem ismerős mondta, hogy amikor megfeledkezett róla és csak szimplán bevette, kijött belőle minden... Az, hogy nem mindenkinél fordul elő, nem jelenti azt hogy nincs így. Olvass itt gyakorin, itt is sokan írják hogy hánytak ettől és attól a terhesvitamintól.
2012. dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!