Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. hetes vizsgálatot nem...

A 12. hetes vizsgálatot nem gond ha 1 héttel később végzik?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Betöltött 12. héten kell végezni, magyarul a 13. héten és baj, ha később mész.
2012. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Annyiban baj, ha később mész, hogy akkor a normál tarkóredő érték már más mint 12 hetesen (betöltött 12.hét után, de 13. előtt), így felesleges aggódást okozhat, hogy miért pont annyi a tarkóredő érték amennyi.
2012. dec. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is csak a 15. hétre kaptam időpontot, ezért elmentem maszekba 12. héten. Szerintem menj el te is.

17hkm.

2012. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Betöltött 12. héttől 13+6 hetesig lehet menni. Nekem ott derült ki, hogy nem 13+2 hanem 13+5 hetes terhes vagyok, semmi gond nem volt, tökéletes lett minden, csak annyi volt, hogy aznap mentünk el a vérvételre is. Hajdu Krisztina nézett, mondta hogy nincs gond, hogy akkor mentünk.
2012. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12.hetes vizsgálat,a nevében is benne van:) Ha nem lenne fontos akkor nem igy hivnák.
2012. dec. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én 13+5 naposan mentem. Egyáltalán nem volt probléma ebből. Gondoljátok, hogy napra pontosan lehet menni, amikor legtöbben azt sem tudjuk, mikor fogant a baba? Azért 12 hetes UH, mert egyrészt akkor az optimális, másrészt vmikor lennie kell. Ha 13 hetesnek neveznék, akkor az lenne a kérdés, baj-e, ha 12 hetesen megyünk...

Minden van valamikor, tutibiztos magzati kort nem tud senki, orvos sem, úgyhogy nem kell ennyire merevnek lenni.

Egyébként lenne egy kérdésem: ha a 12 hetes UH-n azt mondják, ennyi és ennyi a tarkóredő, akkor azon lehet változtatni? Nem. Annyi és kész. Ha nincs keze, kinő ennek ismeretében? Nem. Ja, hogy ha valami baja van, el lehet vetetni. Ez igaz, de aki megtartja mindenképp, annak tulajdonképpen nem sokat nyom a latba, hogy mikor ment erre az UH-ra, nem?

2012. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

Kedves 6-os. Akkor neked egyáltalán nem is kellett volna elmenned.

Egyébként 12 hetes UH-t 12+0-tól 12+6-ig csinálnak.

2012. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves Hetes! Nyilván elmentem, mert érdekel minden, ami a Babámmal kapcsolatos. De nehogymár rosszul érezzem magam, amiért később mentem...
2012. dec. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Na megint szóba került az abortusz...
2012. dec. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nézd meg a géndiagnosztika oldalát. Tisztán le van írva minden. Ezen az oldalon úgyis van olyan, aki úgy tudja hogy napra pontosan csak 12 hetesen lehet menni, de olyan is van mint én, akinek a genetikus mondta hogy van 2 hét intervallum amikor lehet menni. Üsd be a gugliba, egyből kihozza a géndiagnosztika oldalt, ahol minden ilyesmi le van írva. Igaz ott úgy írja, hogy 12-14 hét között.. tehát betöltött 12 hét után és még a 14. hét betöltése előtt érdemes elmenni a vizsgálatra.
2012. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!