Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség során kiszűrhető az...

Terhesség során kiszűrhető az olyan nyitott gerinc, amivel később lehet teljesértékű életet élni?

Figyelt kérdés
Nekem 25 évesen derült ki,hogy a gerincem egy kis szakaszon nyitott.Ettől gerincbántalmaim vannak,de semmi több. Erre értem,hogy az ilyen mértékű kicsi elváltozást ki lehet szűrni? Azt hallottam,hogy a lakosság elég nagy részénél jelen van ez a probléma,de komolyabb gondot nem okoz.
2012. nov. 29. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem már olyan fejlett uh gépek vannak, amivel ki lehet szűrni. De ha mész legközelebb, akkor szólj, hogy neked ilyen problémád van és nagyon alaposan nézzék meg. Ha nem elég meggyőző, akkor még magán uh-ra is elmehetsz.
2012. nov. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja én nem vagyok terhes szerencsére,csak érdekelt a dolog!
2012. nov. 29. 12:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!