Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet látni 4 hetes...

Mit lehet látni 4 hetes terhességnél? Holnap megyek a nőgyógyászhoz, mire számítsak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Négy hét alatt azt érted ugye, ami az orvosi számítás, hogy négy hete jött meg az utolsó mensid?

Mert ha igen, akkor készülj arra, hogy valószínűleg nem fogja a doki megerősíteni a terhességedet, mert még nemrég ágyazódott be a baba, olyan pici, hogy még a petezsákot sem feltétlenül látja, sőt, ilyenkor a méhen sem tapintható ki különösebben változás.

Ha csak a baba miatt mész és nem más dolog miatt, akkor szerintem jobb lett volna még várni egy kicsit.

2009. aug. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen, igaza van az előttem szólónak. Nekem 4 hetes terhességet nem tudott megállapítani. 10 nap múlva kellett újra mennem, és akkor már szívpulzálás is volt!

Gratula!

2009. aug. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

igen 2 hete termékenyült meg,azt hiszem most szombaton ágyazódott be(volt két pötty a bugyimon) és ma reggel teszeltem pozitívat.(azért tudom,mert clostys vagyok és tudom, hogy mikor volt a tüszőrepedésem,csináltam ovu tesztet is).

Mostmár mindegy, mert kértem időpontot.Remélem, azért a méhen kívüli terhességet ki tudja zárni.

tudom nem kéne egyből a legrosszabbra gondolnom, de első babánkat várjuk:)

2009. aug. 24. 16:21
 4/14 anonim ***** válasza:
Az első vagyok: szerintem még ahhoz is korán van, hogy a méhen kívülit kizárja biztosan. Ha jobban belegondolok: ha a méhen belül nem találná meg most a petezsákot, akkor máshol sem mondhatná biztosra, hogy nincs. Ha fizetős rendelésre mész, akkor talán csörögj vissza és kérdezd meg a dokit, vagy az asszisztenst, hogy szerintük van-e értelme menni. Ha nem, akkor maguktól fogják felajánlani az időpont törlését.
2009. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
sztem tetesd visszaaz idöpontotad egy hétre késöbbre. de gratulálok..
2009. aug. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én először 6 hetesen akartam menni, de vérzés miatt öt hetesen a nőgyógyászati ügyeleten kötöttem ki, még akkor se láttak semmit. Rákérdeztem a méhenkívülire, és azt mondta az orvos, hogy ha a méhen belül nem látja, akkor a méhen kévül még nehezebb észrevenni. (Mondjuk elég régi UH gép volt ott - Eger, Hospinvest... :-( De legalább a doki meg az asszisztens emberséges, rendes volt.)
2009. aug. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én 5 hetes vagyok de még csak a petezsákot és benne a szikhólyagot látta . 13-án voltam akkor csak annyit látott hogy a méhnyálkahártya meg volt vastagodva.
2009. aug. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok. Ma látta a petezsákot és a szikhólyagot.
2009. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sok mindent még nem fog látni. Én 5 hét, 6 naposan mentem, és még csak a petezsákot és a szikhólyagot látta hüvelyi ultrahanggal. Hasival még nem látott semmit.
2009. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 5 hetesen voltam először, akkor még csak a méh megnagyobbodásából lehetett terhességre következtetni. 6hetes 3 naposan rendelt vissza akkor már hüvelyi ultrahang beigazolta a terhességet, már szívhangja is volt a babának.

Gratulálok egyébként és boldog babavárást!

23 km

2009. aug. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!