Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok. Mitől lehet...

17 hetes vagyok. Mitől lehet viszkető érzés a törzsön, karokon, lábakon, esetleg az egész testen?

Figyelt kérdés
2008. máj. 29. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
szia.én 11 hetes vagyok és szerintem neked is mint nekem nyulni kezdett a böröd.nekem még a mellemnél viszket...de nött is rendesen..most kezd bindulni a hasad..és ilyenkor mindenhol kicsit nyulik a böröd,és megváltozik a szerkezete.
2008. máj. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Terhességi tünet, javaslom ne vakard, mert nem tesz jót a bőrnek.
2008. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy használj sok testápolót, a pocira, cicire meg kismamaolajat. Minél többször kened, annál elviselhetőbb lesz. Viszont ha nem kened, akkor ki fog nyúlni a bőröd és ronda, ráncos lesz.
2008. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok. Még annyit, hogy pont abban az időszakban vagy, hogy bolondgomba módra meg fog indulni a poci. Ajánlom, hogy a munkahelyeden is kenegesd, nem kell testápolóval, legyen nálad frissítő kendő és azzal!
2008. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nyúlás miatt is viszkedhet valóban a bőr, illetve a hormonváltozások miatt lehet szárazabb és ez még csak ront a viszketésen. Hasadra, melledre, combodra stria elleni krém lehet a megoldás, a többi testrészedre meg jó minőségű testápoló.
2008. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Sztem azért még 17hetesen annyira nem indul meg a poci,ilyankor még apránként nő,nem is hízik.Igaz ekkor kezd el látszani,de mi lesz ha majd tényleg megindul-28 hét után.nekem elég hamar látszódott de 28hetesen még csak 1600gramm a baba és majdnem duplája lesz 1.5 hónap alatt..akkor ,hogy fogja bírni a bőröd.Igaz nekem eddig kb 5vonal lett a hasamon,de még így is örülök,hogy nem olyan sok..én szezám olajjal kenem magamat -nincs is kiszáradva a bőröm.De jó az oliva is vagy amandula is.Próbáld ki sztem megszereted.

2008. máj. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!