Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan hogy túl sokat...

Van olyan hogy túl sokat mozog a babám?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy kb a nap 90%-át átalusszák. Akkor az enyém egy kis energiabombának számit, mivel egész nap egész éjjel mocorog, 1-1 órás kihagyásokkal.
2008. máj. 29. 06:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze. Az enyémis ilyen aktiv volt az egyik nap aztán alig-alig mozdult a következőn. Olyanok ők is mint mi, mi is az egyik nap megváltjuk a világot, a következőn meg nincs aki elvontasson a fotelből! :))))

Boldog babavárást!

2008. máj. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen enyém is ilyen!Nagyon aktiv picuri.Néha már azt kérdem hogy alszik egyáltalán valamikor is?! :)

Bolldog babavárást 32hetes kismama

2008. máj. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is ilyen babócám volt. Azzal riogattak, hogy nem lesz egy szabad percem sem mikor megszületik. Ezzel ellentétben a világ legjobb kisbabáját kaptam. Nem bőg, csak ha tényleg baja van, eljátszik magában is és mindenkit szeret :-). Ja és két hetes kora óta átalussza az éjszakát is.
2008. máj. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!


enyém is sokszor van h bulit rendez odabent,vagy éppen a jobb oldalamra költözködik és akkor az egész hasam teljesen el van deformálodva...éjszaka azért hagy aludni pár órát:-)

2008. máj. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám is sokat mozog a pocimban! :) Már én is gondolkoztam, hogy felteszem ezt a kérdést!
2008. máj. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megtévesztő ez a dolog, amikor olvassuk valahol, hogy 90%ban alszik...Az enyém is rengeteget mozog, meg is kérdeztem a dokit, és mondta, hogy azért nem tűnik fel az alvása, mert ez úgy működik, hogy kb 20 percet mozog, majd ugyanennyit alszik, és ez így megy minden nap. nem órákat alszanak, vagy vannak fent!
2008. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak 27 hetes terhes vagyok,de már az én kis pocaklakóm is nagyon aktiv! Van,hogy olyanokat rúg,hogy teljesen látszik a lábacskája!
2008. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!