Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan hogy a baba túl...

Van olyan hogy a baba túl SOKAT mozog?

Figyelt kérdés
36. héten járok és nem vettem észre hogy a baba úgy viselkedne mintha egyre kevesebb helye lenne! szinte folyamatosan izeg mozog.
2011. júl. 26. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Én ma töltöttem a 36. hetet és én ugyanebben a cipőben járok! :-) Úgy mocorog mint még eddig soha! :D Egész nap jár keze-lába, még éjszaka és hajnal tájékában is. :-) Sokszor kelek arra, hogy olyan szinten rugdos, hogy szabály szerűen rosszul leszek tőle. (mármint fizikai állapotot illetően) Úgyhogy szerintem ne aggódj lehet, hogy csak kiélvezi ameddig még van helye! :-)
2011. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd fel az orvosod. Nekem azt mondta a védőnő hogy ha a baba mozgása hirtelen hiperaktívvá, válik szinte vergődik akkor haladéktalanul keressem meg az orvosom.
2011. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem hirtelen változott izgő-mozgóvá csak azt mondja mindenki h ahogy kevesebb lesz a helye visszavesz majd, ő nem! a védőnőm azt mondta napi 10 magzatmozgás legyen meg, drágaságom ezt a 10 magzatmozgást elvégzi 1 óra alatt, és megismétli naponta még vagy 4-5 alkalommal :)
2011. júl. 26. 21:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam is végig rugdosott a pocakban, még az utolsó napokban is. Sokszor már fájt!

Számíthatsz rá, hogyha megszületik utána is ilyen izgő-mozgó lesz:)

2011. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, a "pocakos viselkedés" jellemző lesz pocakon kívül is.


Egy nyugis, és egy ficergő gyerek anyukája. :o)

2011. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam. Néha már kinevettek a buszon is mert annyira hullámzott a pocakom. :) Teljesen mindegy volt neki a napszak vagy a testhelyzet, ő ficánkolt rendületlenül. :) Ma töltöttem a 39. hetet és kb 4-5napja mocorog kevesebbet a kisfiam de a napi 10 még így is bőven megvan. Én akkor kezdek el aggódni ha 1-2 órán át nem érzem de mire elkezdenék pánikolni megint beindul a buli odabent... :) Szóval szerintem ne aggódj hanem élvezd vagy játssz vele! Én azt szoktam csinálni, hogy ha kinyomja a kis tappancsát akkor megkopogtatom az ujjbegyemmel és ő visszabököd! :) Olyan jó érzés!! Kivéve amikor a bordáimat rugdossa... :)
2011. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1.terhességnél alig várja az ember, hogy megérezze a baba mozgását- én is így voltam vele- érzetem is utána éjjel-nappal a 39hét6napig amig meg nem született. Iszonyú aktív volt végig-és 38hétig harántba feküdt... mindenhol fájt mindenemet rugta amit ért.

2. terhesség detto mint az első, bár ő még faros-és fejvégű is felváltva volt. Na azokat a forgásokat is érztem rendesen.


Egyébként mindkettő kisfiu, és mindkettő töknormális nyugodt gyerek lett idekint. A kicsi különösen nyugodt, kiegyensúlyozott fiucska, aki 1hós kora óta átlussza az éjszakákat. A nagyobbik 2hós korától.

2011. júl. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! :) Nem is a mi pici fiúnk lenne ha nem lenne hiperaktív XD
2011. júl. 30. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!