Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhes vagyok és már...

Zsani17. kérdése:

16 hetes terhes vagyok és már 10 edik hétől érzem a pici mozgássát de már 2 napja nem éreztem ez normális? és nem aszt jelenti h baj van a babával? Vagy csak azért érzem mert nem mozog még tul sokat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
10. héttől már érzed? Nem irtad el véletlen?
2011. máj. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én első babámat 16. héttől éreztem és már arra azt mondta a védőnő, hogy korán érzem. Nem a belek mozgását érzed esetleg?
2011. máj. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is a 16. héttől érzem, és az bizony korainak számít. De akkor sem minden nap. Kb. a 20. héttől mindennapos, de aktívan csak 1-2 hete érzem.


26 hkm

2011. máj. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj. Én is korán kezdtem érezni a babát. Volt hasonló kérdésem , és a védőnő azt mondta, hogy a 24. hétig normális ha el-eltűnik a pici, és nem érzd olyan aktívan, vagy nem is érzed. Picike még ilyenkor és, ha éppen nem vagy figyelmes, lehet hogy csak lemaradsz róla.

Nyugi pár hét és már aludni se fog hagyni :-))))


Boldog babavárást!

2011. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

10.héten ??? CRL: 26 mm!!!! Szerintem lehetetlen érezni, nekem 17-18.héten mozdult meg,de az is alig érezhető volt. Volt hogy nem éreztem mozogni 1 napig se,pedig már mozgattam, mászkáltam, ettem édességet és semmi aztán másnap feléledt és nem volt baja.

Azért érdemes figyelni, mostanában hallottam több kismamától is, hogy ilyenkor azért meg kell nézetni,mert baj is lehet. Igaz ez még korai....csak 16 hetes vagy...

2011. máj. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kb. a 13. héttől érzem a picit, mondjuk már a második, és állítólag azt hamarabb megérzi az ember. Most 19. hét és mindennap érzem, reggelente már kézzel,hogy kidudorodik. Remélem azért, hogy nem lesz olyan hatalmas, hogy már most így mocorog :) (Tesó 3500 g volt)
2011. máj. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, de 16 hetesen még nem volt mindennapos, úgyhogy korai még aggódni!
2011. máj. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sumergo ***** válasza:
Valószínű, hogy 10 hetesen valami egészen mást éreztél, amit babamozgásnak gondoltál, és most azt nem érzed. Ne aggódj, elég, ha a 20. héten érezni fogod a mocorgást.
2011. máj. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!