Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok, és azt kell...

28 hetes vagyok, és azt kell mondjam nem túl aktív a babám, nem sokat mozog, ez vajon normális?

Figyelt kérdés
Még nem volt olyan egyhuzamban például 5 perc, amit végigmozgott volna. Szoktam érezni nem arról van szó, de nem olyan izgága típus. Remélem ez nem gond, és csak nyugodt baba.
2011. máj. 29. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Párom Anyukájának a kisfia sem mozgott sokat, volt mikor egész nap meg sem mozdult!

De ha Téged megnyugtatna akkor menj orovoshoz és kérdezd meg, szerintem normális.

2011. máj. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia kedves Kérdező! ne aggódj, nem egyformák a babák, mint ahogyan az emberek sem. Vannak nyugodtabb és izgágább típusok. Az én babám sem volt valami aktív egész terhesség alatt, de nem volt vele semmi gond. Szerencsére most sincs. "Idekint" is nagyon nyugodt baba.
2011. máj. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!


nálam az volt a helyzet, hogy nem éreztem igazán a babám mozgását, mert sok volt a magzatvíz. Lehet nálad is ez lehet, ezért nem érzed az intenzív mozgásokat. De persze lehet az is, hogy csak ilyen nyugodt típusú a babád.

2011. máj. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lánykám is lusta pocaklakó volt! Nyugi, semmi gond!!! Ez normális! Most a kisfiunkat várjuk, de ő nagyon aktív baba! Szóval minden pocaklakó más! Fő a nyugalom!!!!
2011. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat!:)

Én is így gondoltam, csak kellett a megerősítés, mert első baba.

2011. máj. 29. 12:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is 28 hetes vagyok, mostanában az elmúlt 2-3 napban alig mocorog, de előtte nagyon aktív volt. Én is izgulok hidd el, főleg, hogy első babuci, de most volt egyhuzamban 2 ultrahangom (26 és 27. héten) a dokim a 30. héten nézni fogja uh-val, majd a 32. héten van a kötelező. Ezeket már csak kibírjuk. Nem?

Szerintem csak nyugodt a babád. Boldog babavárást és kellemes szülést.

2011. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!