Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valaki úgy, hogy...

Volt már valaki úgy, hogy terhessége alatt több mint 1 napig nem érezte rugdosni a babát?

Figyelt kérdés
18+4 hkm vagyok, tegnap egész nap nem éreztem a babát és még ma se, ez lehetséges? Első terhesség és nagyon szorongós vagyok :(
2012. dec. 17. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

keresd fel a védönöt és meghallgatjátok a szivét akicsinek. én ha egy napig enm érezném már akorházba mennék met félek nehogy gond legyen . de az is lehet megfordult a baba másfele rugdos de keresd fel a védönöt ma még mindenképp

30 hetes kismama

2012. dec. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

20 hetes vagyok. Én kb a 16. hét óta érzem mocorogni, de így is inkább akkor ha fáj, vagy keményedik a hasam. Ha nincs gond, akkor csak ha a pocimra teszem a kezem. Tegnap pl. nyugis napom volt és meg sem mozdult, úgyhogy muszáj voltam csokit enni miatta. Nagy lustán ,mozdult kettőt, aztán semmi. Ma többet szaladgáltam, és jobbam éreztem, hogy mocorog.

Szerintem nem kell aggódnod:-)

2012. dec. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a védőnő, hogy ha egész nap nem érzem a babát mocorogni, még este sem akkor rögtön orvos!

24hkm

2012. dec. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem érzed? mert akkor doki vagy védőnő! ha néha bejelentkezik de nem olyan sokszor az nem gond csak lustálkodik.
2012. dec. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miután megírtam a kérdést elfeküdtem kicsit és rátettem a kezem a hasamra és már éreztem is. jól rám hozta a frászt :) köszi a válaszokat :)
2012. dec. 17. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idős terhesen én még egyáltalán nem is éreztem, és mikor először éreztem, akkor is voltak napok, hogy egyáltalán nem. Szerintem így az elején még abszolút nem baj, ha már intenzívebben mozog pár hét múlva, akkor majd kell figyelgetni. További boldog babavárást és ne stresszelj, minden rendben lesz!! :)


7 hós kisfiú anyukája

2012. dec. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy megnyugodtál. Én a 16. hét körül kezdtem érezni,mintha mocorogna...De úgy a 20. hétig volt,hogy alig,vagy egyáltalán nem éreztem 1-1 nap. Engem is evett az ideg. De ahogy nő a baba,akkor már határozottabban fogod érezni. Én,amikor megijedtem,mindig ittam valami hideget (víz,tej,stb) és attól megindult a mocorgás. Mondjuk én tavasszal és nyáron voltam a 2. trimeszter végén és a harmadikban. Amúgy borús,esős napokon az én babám lusti volt,lényegesen kevesebbet mozgott.Tehát ilyesmi mis befolyásolhatja. Boldog babavárást!
2012. dec. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!