Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek ilyen terhessége van...

Akinek ilyen terhessége van az nem kapja meg a pecsétért járó pénzt?

Figyelt kérdés
Van egy csatorna ahol olyan nők vannak akik nem is tudták hogy terhesek. Ha ilyen előfordulna magyarországon akkor ugye nem lenne pecsétje. Akkor nincs pénz se? De hisz nem tehet róla hogy nincs pecsét.
2012. nov. 30. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én annak a nőnek nem hiszek aki nem tudja h terhes...kizárt h nem érzi meg mozogni... így szerintem nem is érdemel semmit


26hkm

2012. nov. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Golan Trevize ***** válasza:
89%

Elsőnek van igaza, az ilyet állatkertbe kéne zárni, és ott mutogatni. Vagy csatornába.


Amúgy nincs "pecsétért járó pénz", nem a "pecsét" miatt kapnak "pénzt" az anyák.

2012. nov. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
A kérdező az egyszeri anyasági támogatásra gondol,és ahhoz igen is vagy a védőnőtől vagy az orvostól kell a terhességi kiskönyve 4 pecsét,különben nincs pénz!!
2012. nov. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
*kiskönyvbe
2012. nov. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

tudjuk miről beszélt és mire gondolt. azért írta a válaszoló h pecsétért nem jár pénz de ezt csak ironikusan gondolta ő is. csúnyán hangzik így megnevezve :)

De nem tudom kap-e az ilyen pénzt érte. De biztos igaz h én nem adnék. Mert az felelőtlen aki nem megy el és olyan nincs h ő nem tudta h terhes. Olyan erő van bennük amikor mozgolódnak h csak abból észre kell h vegye és még a pocak növekedésről nem is beszéltünk. És igen tehet róla h nincs pecsét ezért nem is jár neki. De ez csak egy vélemény részemről.

2012. nov. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A TLC csatornán van ez a műsor.
2012. nov. 30. 13:04
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem kapnának pénzt, hiszen nem jelentek meg az orvosi vizsgálatokon.
2012. nov. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igenis tehet róla, hiszen eléggé sok véletlennek kell összejönnie ahhoz, hogy valaki ne vegye észre a terhességét! Azért ne mondja nekem senki, hogy 9 hónapig egyszer sem fordul meg a fejében, hogy terhes lenne (még ha nincs is nagy terhes hasa vagy végig megvan a vérzése)! Már az elején, amikor nyúlnak a méhszalagok és minden nap fáj a hasad, már akkor elmegy egy épeszű nő a dokihogy, hogy ugyan mi baj lehet. Vagy a magzatmozgás! Kétlem, hogy van olyan aki a 30. hét felett ne érezné! Tlc csatornánk amúgy nincs, de én sem hiszem el az ilyesmit, max kislányoknál akik nem ismerik a testüket.
2012. nov. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!