Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem tudok aludni? Kb. A...

Miért nem tudok aludni? Kb. A 24. hétig mormota voltam, most meg örülök, ha egy éjjel 3 óra összejön!

Figyelt kérdés
Mozgok rendszeresen, figyelek az evésre is, kávét nem iszom. Lefekvés után rögtön elalszom, mert nagyon fáradt vagyok, de kora hajnalban megébredek, és csak forgolódom. Gyakran felkelek olvasni egy darabig, de az sem segít. Gyógyszert nem szeretnék szedni. Van valami tippetek? 28 hetes vagyok
2008. máj. 28. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos váltakoznak az időszakok.Néha én is jól aludtam napokon át,de ez elmúlt.Hetek óta felébredek hajnali 3-4 órakor.Ennem kell,különben tutti nem alszok vissza.Persze olyankor sem mindig.Van,hogy éjfélkor el tudok aludni,3-kor felkelek teljesen frissen.Reggel 7-ig ébren vagyok,pedig aludni szeretnék,majd még alszok pár órát ha van rá mód.Azt gondolnánk,hogy majd másnap estére kidőlök,de nem.Újra ugyanezt játszom.Nekem mondjuk mostanában a vérnyomásom is magasabb,120/75 körül van.Tudom az nem magas,de magamhoz képest igen.Így kávéra sincs szükségem egy ideje.Tenni szerintem nem tudunk ellene sajnos.Azért ne idegeskedj,lehet egy hét múlva ismét jól alszol majd.37 hetes kismami
2008. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hasonló a helyzet nálam is, mert sokszor csodák csodájára nem is vagyok annyira fáradt napközben ahhoz képest, mennyit alszom éjjel. Talán a hormonok játszanak velünk. Remélem, hogy sikerül egy kicsit pihennünk még a baba előtt, mert aztán...!
2008. máj. 29. 10:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!