Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik van itt olyan aki...

Kismamik van itt olyan aki február 20. után szül Győrben?

Figyelt kérdés
Lenne kedvetek beszélgetni?

2012. dec. 16. 09:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én február 24. körül szülök, Óváron....

De ha van kedved beszélgethetünk.


Mi a második babánkat várjuk, van egy 3 éves lánykám. Most kisfiút várunk!

Nektek első baba? Kisfiú vagy kislány?

2012. dec. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Győrben szülsz? uhh te szegény.. készülj fel..
2012. dec. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

igen, én 25-re vagyok kiírva a 2. kisbabámmal;

persze :)


kislányt vagy kisfiút vársz: első babád lesz?

2012. dec. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2/3 válaszoló: ennyire rossz volt a tapasztalatod a győri kórházzal kapcsolatban?
2012. dec. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
sziasztok! február 26ra várom első babámat:-) kisfiú lesz! bár szerintem nem fogom addig húzni:-) van elég sok dolog ami aggaszt jó lenne beszélgetni olyannal aki ott lesz vagy hasonló helyzetben lesz akkor:-) kicsit félek még nem tudni hogy császár vagy sima szülés lesz! amúgy köztes helyen lakom szóval tatabánya illetve győr között vacilálok! mi a gond győrrel? ne rémisszetek meg! annyi de annyi kérdésem lenne még:-)
2012. dec. 16. 12:05
 6/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok, aki Óváron fogok szülni!


Sok jót én sem hallottam a győri szülészetről, -nem mintha az óváritól el kéne hogy ájuljak, de az első babámnál nem volt semmi baj!!


Konkrét dolgokat nem tudok a győri kórházról. Kíváncsi vagyok én is hogy miket írtok majd.

2012. dec. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én az első babámat a győri kórházban szültem, amit konkrétan tapasztaltam, hogy a nővérek alapvetően-tisztelet a kivétel-nem kedvesek, nem segítőkészek, és ridegek. Jó lenne,ha minden szülő nő egyedül kis szobában lehetne a vajúdás, a szülés alatt;mert sokszor zavaró-ezt mástól tudom;
2012. dec. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

5/7:


Én a 2.babát váró kisfiút váró anyuka vagyok, aki Győrben tervezi a szülést;


Nyugodtan kérdezzél csak, ha e két kórház között gondolkozol, akkor Győr. Itt van a PIC részleg is!Az a baj,hogy amit tapasztal az ember ide azt írja le; és lehet, hogy csak rossz napja volt a kórházi dolgozónak...én anno ezzel próbáltam magamat nyugtatni; viszont a fürdőszoba részlege 3 éve nem éppen a legjobb volt, a nők igénytelensége sajnos a WC-n is meglátszott, hiába takarítottak;Ami engem zavart,hogy beöntést kaptam, de egyszerre többnek is adtak, s a többi várandós nő ép sorba állt a WC-n, és szóltak egymásnak, hogy mikor végzel már, mintha ezt ilyenkor lehetne szabályozni!

2012. dec. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
hát ez azért nagyon gáz:-( sorban állni a wcért! én csak a nőgyógyászaton voltam mert véreztem de ott nagyon aranyosak voltak! meg is voltam ijedve meg minden elég sokat jártam wcre és mindig figyelt a nővér és ha végeztem megvárta hogy beérjek a szobába meg mindig kérdezték minden oké e! szóval arra nincs panaszom bár az igaz hogy a higénia az gáz és nem azért mert nem takaritottak hanem mert hihetetlenül sok igénytelen ember volt akkor ott aki arra is képtelen volt hogy lehúzza a wct! hányan vannak egy szobában? meddig van veled a baba? vagy hogy van az egész? én csak a szőnyit ismerem mert ott szült nővérem! mennyivel rosszabb amúgy tatabánya? amúgy mit kell vinni győrbe? magamnak a babának?
2012. dec. 16. 13:53
 10/18 anonim ***** válasza:

egy-két személyes szobák vannak,van VIP szoba ott full luxus van,de fizetni kell érte; vinni kell magaddal szinte mindent: pelus, kisruha, picinek fürdetéshez törölköző vagy textil kifogó, törlőkendő ,popsikrém, stb.-i


[link]


itt találsz képeket

2012. dec. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!