Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debreceni kismamik, akik...

Debreceni kismamik, akik február, márc. -ra várják a babót?

Figyelt kérdés

Én most 23 hetes vagyok a picurral, itthon vagyok nem dolgozok már.

Ti dolgoztok még?Nem unatkoztok?Mit vásároltatok már a babónak?Hogy érzitek magatokat?


2009. okt. 31. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én igaz 30 hetes vagyok,de azért válaszolok.Én a legelejétől fogva itthon vagyok.Néha kicsit unalmas itthon,de mindig feltalálom magam valamivel.Mi a 23-24 hét körül kezdtünk el vásárolgatni.Már most csak egy pár dolgot kell megvenni.Azt hogy, hogy érzem magam.?Már most egyre nyűgösebb vagyok,de én elejétől fogva rosszul voltam.22 hetes koromig hánytam,szédültem stb.Te hogy viseled a terhességet?
2009. okt. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is már az elejétől kezdve itthon vagyok! Most már teljesen jól vagyok, de 14 hétig nagyon rosszul voltam! Unatkozni nincs időm, mert mindig van mit csinálni!

Semmit nem vásároltunk még neki, mert a nemét még titkolja!

26+3 hetes kismama

2009. okt. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 23 hetes vagyok, 1 hónapja már én is itthon, unatkozni nem unatkozom mindig van mit csinálni.Vásárlással pedig ugy állunk hogy már csak a ruhákat kell beszerezni és minden oké.
2009. nov. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is márciusra várom én is itthon vagyok néha uncsi néha nem, persze egy nőnek mindíg van mit csinálnia a ház körül mióta itthon vagyok rámjött a főzési mánia állandóan tele van a hűtő :-)
2009. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én összeségében jól viselem, bár a gyakori pisilés meg a hátfájás nem a legjobb dolgok, de muszáj lesz kibékülni velük:)

Unatkozok néha itthon.Sok mindennel próbálom lekötni magam:terhestorna, gátizomtorna, légzéstechnika gyakorlása, főzés, mászkálás stb.De azért igy is magányos vagyok néha, mert nem sok kismami van a közelemben(nagyjábol 1 se),pedig jó lenne néha babás dolgokról beszélgetni.Mi sok mindent megvettünk már, mert félek nagyon, hogy kifutok az időből, vagy a fűtési szezon miatt nem lesz sok plussz pénz, amit el lehet rakni.De legalább már nem kell sok minden.

Ti hol fogtok szülni?

Hány évesek vagytok?

2009. nov. 1. 19:00
 6/7 anonim ***** válasza:

szia! az előtted válaszoló vagyok :-)

én 23 éves vagyok és nekem sincs 1 kismama se a közelemben tényleg jó lenne elbeszélgetni tapasztalatokat szerezni

2009. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Irtam neekd orivit, ha nem gond.
2009. nov. 3. 20:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!