Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debreceni kismamik. Hogy...

Debreceni kismamik. Hogy működik a klinikán az nst? Időpontom már van, telefonon kértem. De hova kell mennem majd? Sokat kell várni, hiába van időpont? Eddig uh-ra is ide jártam, az nst is ott van valahol? És Apa bejöhet a vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.
2009. dec. 19. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanott van, ahol az uh(már ha azóta nem tették át az uh-t a fsztről), csak 2 ajtóval jobbra ha jól emlékszem. És néha előfordul, hogy sokat kell várnia az embernek az időpont ellenére is. Ha kijön az ajtón valaki akkor oda kell adni a papírokat és utána majd szólítani fognak. Egyszerre ált. 2-en 3-an vannak benn, ha nem akarna mocorogni a baba van benn egy pár fokos lépcső azon kell gyalogolni pár percet aztán újra próbálkoznak. Aztán meg kell várni még a doki megnézi a papírt és adnak egy új időpontot.Ja és apukát még nem láttam sose bemenni, de nem is olyan izgi, hogy nagyon érdekes lenne a számára, hiszen csak a vonalkák mennek egy papíron, meg a szívdobogást hallod.Meg nem is egyedül vagy benn mint az uh-n és a helyiség is pici.Bár ha van saját orvosod akkor lehet hogy megoldható, de ezt nem tudom.
2009. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!Én most járok NST-re a klinikára.Szerdán megyek negyedszerre.Ott van ahol az ultrahang,a terhes ambulanciára kell beadni a papírt és majd ott szólítanak.Eddig még nem kellett sokat várni.10-15 perc után mindig szólítottak.Ha meg kész volt akkor elvittem mindig a dokinak és utána adtak egy következő időpontot.Ha nincs orvosod akkor előfordulhat hogy többet kell várni hogy megnézzék az eredményt.Szerintem a kispapát nem engedik be mert egyszerre három kismama van bent.Meg ott vannak a vizsgálók is.

Üdv

2009. dec. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!