Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek missed ab-ra végződött...

Akinek missed ab-ra végződött az eddigi első és egyben utolsó terhessége, mikor mondja/mondta el legalább a családnak? Anyujának és apujának legalább?

Figyelt kérdés

6 hetes vagyok és tegnap is voltam anyunál, s olyan szívesen elmondanám.. DE... :( de nem merem... mert ahogyan elmondanám, egyből "mi van ha megint?" és már nem is mondom.. Pedig csak az anyukám.. és határalanul boldogok lennének apával együt, de aggodalommal telve. Gondolom elég ha mi (a párom és én) aggódunk, s várjuk a 12. hét leteltét. Gondoltam megmondom karácsonykor. De mi van , ha mégsem marad meg? Akkor az egész karácsonyra szomorú felhő borulna visszamenőleg.. Ti mit tennétek?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat, meg minden segítséget, ötletet.



2012. dec. 12. 17:40
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszi! Ugyanilyen érzéseim vannak. Azt hiszem, jöv héten ha megyek haza megmodnom. S halkan , szépen lehet kicsit bizakodva örülni... A karácsony is szebb lesz tőle, de nem erről fog szólni. S ez így van rendben. Ha az első lenne, tutti csinnadrattáznék karácsonykor :) De majd egy következő életben talán... :)


Nagyon köszi, hogy ennyi energiát fordítottál rám, igazán jól esett, és tényleg 100%-os-an hasznos volt.. :) Köszönöm!

2012. dec. 12. 20:16
 12/20 anonim ***** válasza:
Szívesen és magamban gondolok majd rád! :D
2012. dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszi! ;) Aztán meg bízok a legjobbakban... :)
2012. dec. 12. 21:16
 14/20 A kérdező kommentje:
Ja, és kívánok neked is minden jót!!!! CSAK JÓT!!! :)
2012. dec. 12. 21:18
 15/20 anonim ***** válasza:
Én megvártam a 12.hetet, nagyon nehéz volt, de kibirtam és utólag sem bánom. Ha valami ne adj Isten történt volna megint, nem lett volna lelki erőm ujra ehhez a témához.
2012. dec. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Bennem is forog még az a gondolat, hogy kivárom a 12 hetet.. Csak nem tudom az ünnepek alatt, hogy bújnék ki a jó kis borozgatás alól.. Mert az alól biz, én sosem húztam ki magam :) s szetm ha visszautasítom, azonnal lebukok... :O :D
2012. dec. 14. 16:51
 17/20 anonim ***** válasza:

Nekem nyáron volt egy missed ab-om. 10. héten már nem volt szivhang, másnap mütét. A hétvégén leszek 5 hetes, még pár hétig biztos titkolnám, de ha a szüleim rákérdeznek a 10-12. héten, akkor már nem fogom titkolni.

Szerintem sem a karácsony ideális bejelentésnek. Örüljetek a pároddal, és legyen ez a kis titkotok. :)

Drukkolok hogy minden rendben legyen. Csak pozitivan, sokat számit.

2012. dec. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Elso vagyok!Akkor lehet hogy en is igy teszek hogy elobb mondom meg a szuloknek ,nem karacsonykor,en is koszonom:)

Mondjuk nalunk mas orszagban elnek,szoval ez talan mindegy is lenne..:D Jo babavarast nektek!:)

2012. dec. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Szeptemberi missed után most a 8.hét :)én jó kapcsolatban vagyok a szüleimmel, már a teszt után elmondtam, hiszen tudom, ha baj van, melettem állnak,persze a 12. hétig izgulok, ők is velem, de nagyon boldogok vagyunk!!
2012. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Volt két vetélésem, a második pont karácsony előtt, dec 17-én volt a műtét, utána életem legszomorúbb karácsonya, de azóta megszületett a babánk, most már vele karácsonyozunk.

Nem titkoltuk a szülők előtt, az első perctől tudtak mindent, de a többi rokon, ismerős csak később tudta meg.

Ahogy olvastam a soraitokat, az emlékek újból előjöttek, mélyen együttérzek mindenkivel!

Kedves kérdező és a többi kismama, kívánok nektek örömteli, reményteljes karácsonyt és boldog babavárást!!!

2012. dec. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!