Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek missed ab lett az első...

Akinek missed ab lett az első terhességéből, annak mi volt a baj és a második terhessége hogy alakult?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert tavaly nekem is volt és a sorstól most kaptunk egy új esélyt,újra terhes vagyok de nagyon félek.szerdán megyek dokihoz 5 hetes vagyok menzesztől számolva.
2012. máj. 20. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem nem mondták meg,hogy mitől mert egy vetélés után még nem nagyon vizsgálnak ki.A doki annyit mondott,hogy a baba nem volt életképes.4 hónapra rá megint terhes lettem de az 5.héten spontán elvetéltem teljesen kitisztultam nem kellet műteni.Ekkor nem kellet várnunk 3 hónapot mert nem volt műtét rögtön teherbe is estem és most itt gügyög mellettem a 3hós kislányom.Nyugi nem lesz semmi baj!!
2012. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
próóóóóóbálok de nagyon nehéz!! :( (:
2012. máj. 20. 19:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!A mi történetünk.2006.januárjában volt egy missed.ab-m,9 hetesen halt el,be kellett fejezni,rá 3 hónappal már pozitív volt a tesztem,abban az évben,december 23-án meg is született a nagylányunk.Tavaly május 8-án volt egy spontán vetélésem,a 7.héten ment el a baba,nem kellett befejezni,szépen kitisztult magától.Rákövetkező hónapban pozitívat teszteltem,és idén március 15-én megszületett második kislányunk is:-)Nekem az elsőnél valószínűleg egy vírusfertőzés miatt halt el az embrió,a másodiknál nem volt magyarázat.Ne félj,az nem jelent semmit,hogy volt-e vetélésed,vagy nem.Nálam így alakult,egy ment,egy maradt.És hálát adok a sorsnak,hogy mindketten teljesen egészségesek,terhesség alatt sem volt semmi probléma,mindketten 4000 gramm feletti súllyal születtek:-)Boldog babavárást kívánok neked!!!!
2012. máj. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) talán Ő most megmarad.Én csak egyet kérek a jóistentől..
2012. máj. 20. 20:11
 5/7 anonim válasza:

Én is ugyanebben a cipőben járok! Nekem 2 hónapja volt egy spontán vetélésem 5 hetesen. Nekem se mondtak semmit. És nekünk is első próbálkozás volt. Annyit mondtak, hogy nem volt kész a testem a befogadásra. Most próbálkounk újra. A ciklusom 21. Napján járok és csak imátkozni tudok, hogy ne jöjjön meg.

Szórítok neked is! :)

2012. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm én is neked! :)
2012. máj. 20. 21:14
 7/7 anonim ***** válasza:

szia! nekem nem tudták megmondani, miért történt... nem is akartam volna tudni, mert az nem segített volna a fájdalmamon. viszonylag hamar, 4 hónap után ismét terhes lettem a másodikkal.

ez a terhességem szinte gondtalan, nagy kő esett le a szívemről, amikor elhagytuk a 12. hetet.

a lényeg, hogy ne aggódj!! bízz abban, hogy 9 hónap múlva lesz egy gyönyörű kisbabád és ne gondolj a rosszra!

25 hkm

2012. máj. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!