Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki az első terhességével...

Aki az első terhességével sokat émelygett, hányt, annak hogy alakult a második terhessége?

Figyelt kérdés
És milyen neműek a gyerkőcök?
2012. aug. 12. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
elsővel hánytam 3 hónapig,a másik kettővel egyáltalán nem. Két lány és egy fiú.
2012. aug. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyikkel se hánytam, de émelyegtem és minden babánál egyre erősebb lett, és egyre tovább tartott. Harmadiknál a nap 24 órájában a 18. hétig. (Éjjel is arra ébredtem, hogy öklendezem). És nem "vágták el", fokozatosan javult, 4-5 nap alatt múlt el.

Három lány (7 év alatt)

2012. aug. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első 2 terhességem ugyanolyan volt, 18 hétig hánytam, rengeteget fogytam, kórház...stb, mind a 2 fiú.

Most "csak" a 12. hétig hánytam, kevesebbet fogytam és kevesebb ideig voltam kórházban is, kislány lesz.


28hkm

2012. aug. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindháromnál émelyegtem, hánytam. Az elsőnél kb a 6-7. hónapig, a másodiknál az 5.-ig a harmadiknál 3 hónapig. De mindegyiknél előfordult, hogy egyszer-egyszer a 8-9 hónapban is hánytam gyomorsavat, epét. 1 lány, 2 fiú.
2012. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én a 20. hétig hánytam, és kíváncsi voltam, másoknál hogy volt másodjára.
2012. aug. 13. 13:45
 6/7 anonim ***** válasza:
rengeteget hanytam az elso babammal, nagyon nagyon rosszul voltam az elso 2.5 honapban. kislany lett. most amasodikat varom, csak emelygek neha, meg sem kozeliti amit akkor ateltem viszont mas problemam van, vrezgetek, korhazban voltam. 10 hetes, meg nem tudom a nemet.
2012. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kitartást, és biztos minden rendben lesz.
2012. aug. 13. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!