Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány évesek vagytok kismamik?...

Hány évesek vagytok kismamik? És a férjetek/barátotok hány éves? És leírnátok hogy néz ki?

Figyelt kérdés

Egy kutatáshoz szeretnék anyagot gyűjteni, hogy a nők hány éves és milyen fizikai adottságú férfiakat tartanak alkalmasnak apának.

Köszi szépen előre is a segítséget.


2009. aug. 21. 14:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
27 éves vagyok, férjem 24 és fél. :) 3 éve vagyunk házasok az első babánkat várjuk 2 hét mulva kell érkeznie. Mindketten 175 cm-ek vagyunk, férjem félénk otthonülő magánakvaló típus, barnabőrű-szemű feketehajú, tisztességesen dolgozik,segít a háztartásban, szereti a gyerekeket, humoros és megértő.
2009. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 40 éves múltam, a férjem 44. Jövő márciusban leszünk 21 éves házasok, előtte már 3 évig udvarolt, mire beadtam a derekam.

Van két nagy lányunk, most várjuk a 3. babát kisfiút. dec. 26-ra vagyok kiírva és már nagyon várjuk a trónörököst.

Én mikor megismertem Őt előtte egy csalódással befejeződött kapcsolatból szálltam ki. Én nagyon undok voltam, pedig szimpatikus volt már akkor is, de gondolom ez egy védekező mechanizmus, az újabb csalódástól való félelem miatt. Kitartó volt, türelmes, nagyon szerelmes, szerintem jobban,mint én, így aztán azóta is boldog házasságban élünk.

Egyébkén teljesen átlagos testalkatú, most már idővel egy kis pocakkal megáldva. 185 magas, barna hajú, kék szemű.

Lelkileg is és mindenben teljesen kiegészítjük egymást, egyek vagyunk. Remélem kielégítő válasszal szolgálhattam.

Üdv.

22 hetes km

2009. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagyok, harmadik babám, párom 29 éves, kicsit duci, 93 kg, de attól még jó felépítésű, határozott, kicsit indulatos is, de nagyon szeretem.É s ő is engem
2009. aug. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

31 vagyok, párom 32 első babánkat december legvégére várjuk. :) (kisfiú lesz)

A párom 184 cm magas, zöld szemű, kopaszra nyírt 'haj', izmos testalkat, inkább vékonyebb (76 kg), vega (lelkiismereti okból). Elméleti, és kicsit későn érő típus. :) Majd az apasággal felnő. Szereti nagyon az állatokat, érzékeny és nagyon jószívű. Nagyon jó apa lesz.

Nagyon szeretjük egymást. Szeptemberben lesz 3 éve, hogy összejöttünk.

Előtte egy majdnem 11 éves kapcsolatom volt. Ő vele egyébként kinézetre és természetre szinte tökéletesen összepasszoltunk, de valahogy mégsem ő lett az, aki az igazi társam lett.

2009. aug. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

megint a szófosós jelentkezik:)


Ha megengeded, levonom a következtetést: mi itt nagy átlagban szeretjük a magas, kicsit pocakos pasikat. Szóval nem az a mérvadó, hogyan néz ki a pasi, hanem milyen belső tulajdonságaik vannak! Hajrá, pocakos pasi -feleségek!

2009. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Én 24 párom 31. 36 hetes vagyok. 185 magas, 75 kg kb. barna rövid haj, sportos testalkat, morgós, de nagyon okos, ügyes kezű fickó.
2009. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
Én 26 vagyok, férjem 20 éves. 1 éve házasodtunk össze, 6 hónapos terhes vagyok. Magas, kb. 190 cm, 85 kg, idősebbnek néz ki a koránál és érettebb gondolkodású is. Örülök, hogy belefutottam ebbe a kérdésbe, mert megtapasztalhattam, hogy vannak igenis korkülönbséges párok! Ne értsetek félre, nekem ezzel semmi bajom, sőt. Örülök, hogy nem vagyok egyedül, ugyanis amikor elkezdtem járni 2 évvel ezelőtt a jelenlegi párommal minden barátnőm hülyének nevezett, hogy miért járok egy "kisfiúval". Örülök h kitartottam mellette, és annak is h hozzámentem feleségül. Nagyon szeretem őt:) Most meg itt a pici, és a családom kételkedik a férjem apai képességeibe fiatal kora miatt..elegem van abból, hogy mindenki megszól minket amiatt, hogy jóval idősebb vagyok a férjemnél...mondjátok kismamák h a szerelem nem korhoz kötött!!
2009. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


hát kedves utolsó bevallom nekem is szemet szúrt a 6 év különbség. Főleg, hogy a párod a fiatalabb. Én 21 vok és hát a velem egykorú fiúk közül nem sok alkalmas apának ez tény, sőt még férfinak se sok. Ők még tényleg kisfiúk.

De,ha a te párod nem iylen az jó, akkor tényleg nem az számít, hogy papíron csak 20 éves. De azért kevés az ilyen, ezt valljuk be.

2009. aug. 30. 22:33
 29/30 anonim válasza:
tudom, tudom, hogy még csak 20 éves..ráadásul tanul, nem pedig dolgozik..de jómódú családból származom, tehát nem lesznek a baba körül anyagi problémák. Mivel házasok vagyunk, szeretkezünk...előfordul az ilyen, hogy becsúszik a baba..de soha egy percig sem fordult meg a fejemben, hogy elvetessem!
2009. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Szia!


32 évesek vagyunk a férjemmel. Kemény 15 nap van köztünk. :-D Barna hajú meleg barna szemű, 185cm magas, 90-95 kiló, amivel nem hat kövérnek, csak jól tápláltnak. Hehehe. Dús szőrzetű. Férfias. Belsőleg: melegszívű, intelligens, barátságos, jó indulatú és végtelenül türelmes.

Nem tudom, hogy mi alapján "választottam", mert egyáltalán nem a zsánerem, és amikor először megláttam hát eszembe nem jutott volna, hogy én valaha szerelmes leszek ebbe a férfiba. Sőt, felsikított bennem egy hang, hogy: neeeee!!!! Most ő álmaim férfija, és boldog vagyok, hogy vele várom első Babókánkat. Keresve se találhattam volna jobb társat.

De tényleg! Hogy is választunk mi nők társat????

2009. szept. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!