Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány évesek vagytok kismamik?...

Hány évesek vagytok kismamik? És a férjetek/barátotok hány éves? És leírnátok hogy néz ki?

Figyelt kérdés

Egy kutatáshoz szeretnék anyagot gyűjteni, hogy a nők hány éves és milyen fizikai adottságú férfiakat tartanak alkalmasnak apának.

Köszi szépen előre is a segítséget.


2009. aug. 21. 14:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
53%
szia!!én 22leszek decemberbe a párom 33lesz februárba és a csöpséget február elejére várjuk!!szerintem az apa választás nem a fizikai adotságtól függ hanem az érzelmek és a kapcsolttól!!!lehet valaki testileg vagy éppen szellemileg beteg azok is válalnak babát mert ez az élet rendje!!!
2009. aug. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

En 26 vagyok, a ferjemn 28, kozepesen magas (184 cm), izmos, sportos testalkatu, nem kigyurt, hanem husisan izmos, mert triatlonozott sokaig. Vilagos barna haja van, kek szeme, huncut, baratsagos tekintete, a szemelyisege is ilyen.

Remek tars, szuper apa, mar a 2. gyermekunket varjuk.

2009. aug. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 23 éves vagyok a férjem pedig 25 éves és augusztus 25-re várjuk a manónkat! Nos a férjem kinézetre: Barna haj, barna szem, kb. 187 cm és 98 kg, nem kövér inkább testes az alakja! Jól megtermett fiatal ember, de én sem vagyok túl sovány. Az érdekesség, hogy sokan testvéreknek hisznek minket, mert nagyon sok hasonló vonásunk van, mármint külsőre illetve arcra! Remélem tudtam segíteni!
2009. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

köszi nagyon hasznosak a válaszok

Első válaszoló: igen tudom, hogy az érzelmek fontosak, de van olyan is, hogy biológia és megfigyelhetők bizonyos törvényszerűségek. Például, amit a harmadik válaszoló írt, hogy hasonlítanak egymásra, ez nagyon sokszor jellemző, mert a nő olyan társat választ, aki kicsit olyan, mint ő. Ez benned nem tudatosul, téged az érzelmeid vezetnek persze, de emögött igenis ilyen biológiai törvényszerűségek húzódnak meg.

2009. aug. 21. 14:34
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
en 31, a parom 33. elso baba lesz. mindketten nem tul magas, vekony (o talan tulsagosan is), barna haju es zoldes szemuek vagyunk.
2009. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

24,5, férjem 25. Januárra várjuk a babát. 180 magas, 86 kg. Kicsit most pocakos, de majd együtt fogyunk :)

Kék szemű, barna hajú. Erős, de nem kisportolt, hanem természetesen alakult így (falun nőtt fel, napszám, szalmapakolás, stb). Kedves, nagyon várja már a babát, sokat segít most is.

2009. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

28 vagyok, a férjem majdnem 30, 1. babát télire várjuk. A párom 183 cm és 95 kg, régen vizilabdázott, sajnos abbahagyta, kicsi pocakja van ezért, sajnos hamar fog kopaszodni, zöld a szeme, barna a haja és sokszor mindenkit hülyének néz, és ezt nem is titkolja (ezt már megmondtam neki párszor; persze nem rosszindulatból, hanem mert kockafejű és nem bírja azokat, akik nem tudnak logikusan gondolkozni, de azért nagyra tartják magukat). Igaza van valakinek előttem, egy picit mi is hasonlítunk egymásra, talán van is valahol egy tanulmány erről, hogy azok az ideális párok, akik kicsit külsőre is hasonlítanak, mintha már hallottam volna ilyesmiről.


Szuper férj, jó barát, jó szerető és nagyon jó apa lesz (4 napos (!) korától nevelt egy picikutyát, aki utána nagyra nőve 11 évig volt hű társa és utánam második szerelme, 3 óránkénti etetésekkel, minden etetés után méricskéléssel, éjszakázásokkal, szóval nem fél az apaságtól, boldogan várja).


Bocsi, ha hosszúra nyúlt. Csak még annyit, hátha ez is érdekel, hogy azért mentem hozzá ezelőtt 6 évvel, mert már 23 éves korában tudta, mit akar az élettől, és a nap minden percében azon küzködik, hogy ezt meg is valósítsa. Más férfinek sokkal idősebben sincs sajnos ennyi esze.


Sok sikert a tanulmányodhoz

2009. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
én 28 leszek a férjem 36 múlt magas, átlagos testalkatú, kicsi pocakkal, közepes fizikummal.
2009. aug. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Én 27 vagyok a férjem 29 a második babánkat várjuk, hát mi egyáltalán nem hasonlítunk egymásra :)

Érdekes mert volt előtte egy komoly kapcsolatom akivel felépítésre és külsőre is nagyon hasonlítottunk, mégse volt nagy szerelem:)

A férjem magas, 195 cm és 85-90 kiló vékony testalkatú így ránézésre :) barna göndör haj, barna szem de hozzá tök fehér bőr :)

Én alacsonyabb vagyok, világos hajú, zöld szemű és a testalkatom nem mondható vékonynak.

Én pont azt imádom benne hogy tök már mint én :)

2009. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Én 25,a férjem 27 lesz nemsoká. 183 cm magas és vékony. Sötétbarna rövid haja van és 'zöldesbarna' szeme.
2009. aug. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!