Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány évesek vagytok kismamik?...

Hány évesek vagytok kismamik? És a férjetek/barátotok hány éves? És leírnátok hogy néz ki?

Figyelt kérdés

Egy kutatáshoz szeretnék anyagot gyűjteni, hogy a nők hány éves és milyen fizikai adottságú férfiakat tartanak alkalmasnak apának.

Köszi szépen előre is a segítséget.


2009. aug. 21. 14:20
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 24 vagyok, a férjem 26. 183 cm és 85 kg, pocakos, barna hajú, barna szemű.
2009. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

köszi köszi tök jók a válaszok!


az a válaszoló,aki hosszabban írt, megkérdezhetem mit vár a férjed az élettől:) csak olyan nagyon kihangsúlyoztad ezt a tulajdonságát, hogy küzd, érdekel miért küzd:)

2009. aug. 21. 15:48
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én 23,a Párom 36,decemberre várjuk első gyermekünket.

Az én Drágám 187cm magas,90kg,pici pocakkal,egyébként nem kövér vagy ilyesmi,arányos,szuper teste van. :)

Sötét haja,barna szeme,gyönyörű és erős keze,széles mellkasa van,nyugodtan alhatok rajta akár egész éjjel is :)

2009. aug. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 éves vagyok a férjem 29 éves.Szőkés barna haj kék szem.187 cm magas átlagos testsúly kicsi pocakkal.Amúgy szakács.Kedves nyugodt nagyon türelmes az én ellentétem!!!
2009. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Én 28, a férjem 36. Elsö gyerek. A férj magas vékony, kék szemü, barna hajú, sportos, de nem túlizmolt testalkatú.
2009. aug. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 32 vagyok a párom 39 éves és novemberre várjuk az első babánkat! Én szőke vagyok kék szemmel és 14 éves koromtól arról álmodoztam, hogy lesz egy sötét hajú , sötét szemű, szőrős mellkasú :-) pasim aki majd az igazi lesz! Hát voltak ám vegyesen, de gyereket csak tőle akartam amióta ismerem... 9éve... teljesült a vágyam, álmaim hercege. Egyébként nem túl magas, átlagos testalaktú kis pocakkal, de imádom és remélem rá fog hasonlítani a kislányunk! Fizikailag nem egy élen járó, viszont nagyon okos ember és siekres!

2009. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Én 26, férjem 28 éves, első babánkat várjuk :) Szerintem ha férfi lennék, úgy néznék ki mint a férjem :D Magasak vagyunk és vékonyak, és rengeteg hasonlóság van köztünk, mind külső, mind belső :)
2009. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én vagyok a „szófosós”


Még egyszer bocsi, hogy hosszúra nyúlt, imádom dícsérni őt, mert szerintem tök szuper pasas. Szóval, valami olyasmi fogalmazódott meg bennem, mikor írtam, hogy szegény családból jőve, amikor mobiltelefont akart magának venni, addig seftelt számítógépalkatrészekkel, míg össze nem jött rá a pénz. Rendszeresen járt diákmunkára, egyetemistaként is sokat dolgozott. Informatikát végzett, két évet tanított, utána akárhány állásinterjúra ment el (2 volt összesen), mindenhol felvették. A két munkán annyi mindent tanult, hogy 26 évesen elindította saját IT-vállalkozását, és azt vezeti most is. Csak azért fontos ez számomra, mert három olyan fiúalkalmazottja is volt (akiket végre kirugott), akik rinyáltak, ha dolgozni kellett, várták, hogy a szájukba repüljön a sült galamb, és semmi inventív képességük nem volt, egyedül nem boldogultak, csak ha a szájukba rágták, mit csináljanak. Pedig mindhárman annyi idősek voltak, mint az én párom, mikor céget indított. És ilyenek akarnak Ausztráliába menni dolgozni!


Csak erre gondoltam közben. Még egyszer bocsi :)


17 hetes pocis

2009. aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

köszi az új válaszokat


neked is "szófosós":)) gratu a férjednek a kitartásához, nem zavart, hogy hosszan írtál, sőt!

2009. aug. 21. 19:56
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia!28 vagyok,férjem 30 lesz,14 hós a babánk. férjem 190 cm, 115 kg, nagydarab mackó, nagyon jóképű, gyönyörű szemekkel, fantasztikus humorral. Nagyon jó Apa.
2009. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!