Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes uh-on nem láttam...

12 hetes uh-on nem láttam mozogni a babát. Van baba, akinek már ezen az uh-on keze lába ján. Ugye nincs baja a babámnak?

Figyelt kérdés
2008. máj. 27. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy bármi baja van! Valószínűleg csak aludt!

Ha a doki nem mondott semmit, hogy valami baj van, akkor nyugi!!

2008. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én babám már 9 hetesen rugdalózott. Ha szive dobog nincs baj meg biztos az orvos is mondta volna ha valami gond lenne. Nyugi élvezd a terhességet!

16 hetes kismama

2008. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia. Én se láttam, de szerintem még olyan kicsi azért. Én arra emlékszem, hogy a szívhangját és a pici szívét láttam, meg azt is mutatta a doki. Majd a 18 hetesen már látni fogsz mindent, meg mutatni is fognak mindent.

Nyugi, üdv, 33 hetes kismama

2008. máj. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se izgulj, biztos minden rendben van, ha nem így lett volna az orvos mindenképpen mondta volna. És lehet, hogy lustább a babócád és akkor pont aludt. Amúgy 12 hetes korban az enyém is "megmerevedett" ha idegen ért hozzá, a mai napig nem rugdalózik másnak csak nekem és a páromnak. Nyugi és élvezd a terhességet!
2008. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 12hetesen, annyira mozgott, hogy teljesen meglepődtem.Azóta voltam három uh-on, de egyiken sem produkálta magát. Ez teljesen változó. Az a lényeg, hogy a doki megnyugtatott, hogy minden rendben van.

24 hetes kismami

2008. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az é babóm a 12. heti UH-on felhúzta a miliméteres lábacskáit és békésen aludt.

Azóta se!:)

Boldog babavárást!

36 hetes kismami

2008. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem láttam mozogni a 12 hetes UH-án ráadásul fejjel lefelé volt. Úgy h olyan képünk van róla amin csak a kis fejét látni és a testét. :-) Rá egy hétre sajnos bekellett mennünk mert véreztem és ott teljesen meglepő módon járt keze lába mozgott nagyon jó volt! :-) Úgy h ne aggódj!!!
2008. máj. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!