Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, hogy félek? 7...

Normális az, hogy félek? 7 hetes vagyok

Figyelt kérdés
a védőnő januárra irt ki.a vizsgálatok folynak,de a belgyógyászatra csak 06.16 ra kaptam időpontot.mikorra meglesznek az eredmények majdnem 3 hónaposak leszünk ez normális igy?mert a doki is azt mondta,ha meglesznek az eredmények akkor mennyek vissza hozzá,és utánna néz meg megint uh-n.
2008. máj. 27. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem vészes a belgyógyászati vizsgálat, nálam 9 hetesen volt a vizsgálat.Megnézik a létfontosságú szerveidet.Ne izgulj, kibírható.

17 hetes kismami

2008. máj. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van szívhang, akkor minden oké. A következő vizsgálat amúgy is 12 hetesen lesz.
2008. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a múlthéten voltam uh-n,akkor még nem volt szívhangja a babának.így is normális?aggódom,nemakarom elvesziteni.
2008. máj. 27. 20:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi ad okot arra, hogy aggódj?

Nem kell.

Én is csak 12 hetesen voltam vizsgálaton ,az első meg 5 hetesen volt...

a belgyógyászat pedig nálam már bőven a második trimeszterben volt... CSak ekgt csinált, meg megtapogatta a pocim, és megkérdezte, dohányzom-iszom-e.

TEhát ne félj , a szorongás csak árthat.

Minden rendben van, ne félj.

2008. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Valóban csak 12 hetesen lesz a következő uh. Nekem pl ilyen belgyógyászati vizsgálatom nem is volt. Csak labor. Arra meg a nődoki adta a beutalót.

Sok sikert! :o)

2008. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igazad van! Engem is idegesítene,ha nem mennék jü darabig, és azt se tudnám van-e babámnak szívhangja!

Én ma voltam 4.szer uh-on,pedig a 12. hetet töltöttem be ma! Voltam 5 hetesen,ott nem volt szívhang,utána rá 2 hétre,hogy van-e szívhang!Volt:o) Utána nekem kellett mennem genetikai tanácsadásra,ahol szintén volt uh.! Ma meg a 12 hetes uh-on.Ja és 1 hét múlva megint genetikai uh.!

2008. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális az, amit érzel.

Az én dokim az első vizsgálat után visszahívott UH-ra, hogy biztosan lássuk a szívverést. Először 5 hetesen voltam, aztán 8 hetesen, akkor már láttuk. Én csak utána mentem vizsgálatokra.

Meg is őrültem volna, ha a 12. hétig kellett volna várnom a szívecskéjére!

Szerintem menj másik dokihoz, vagy a mostanihoz előbb.

A lényegm hogy megnyugodjál, érted vannak!

Addig pedig nyugalom!

Minden oké lesz!

2008. máj. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!