Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit igyak kávé helyett?

Mit igyak kávé helyett?

Figyelt kérdés
Nem rég tudtam meg, hogy kisbabát várok, és azóta nem iszom kávét. Viszont ez eléggé megvisel, mivel fáradékony is vagyok, ráadásul hajnalban kelek. Szerintetek mit ihatok kávé- pótló gyanánt?
2008. máj. 27. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igyál kávét,csak ne tul sokat!akkor nem árt,énis iszom!Napi 1,2csészével.32hetes kismama!
2008. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Én azt olvastam, hogy a zöld-tea sokkal hatásosabb élénkítő, mint a kávé, és lehet, hogy egészségesebb is!
2008. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia. Bármilyen teát ihatsz terhesség alatt, csak a zöld teát nem javasolják. Kávét is igyál nyugodtan, de most már vagy kevesebbet, mint eddig, vagy nagyobb mennyiségű tejjel.

Üdv, 33 hetes kismama

2008. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én Ricorét keverek maláta kávéval. A Ricoréban van egy kis koffein, de jóval kevesebb, mint a rendes kávéban, az íze is finom!
2008. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia.Esetleg szedj sörélesztő tablettát.Az jó fáradságra, is.Bármikor szedheted.És még a bőröd és a hajad is szép lesz.Kb. 600-800 között van az ára.
2008. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet napi 2 kávét inni, minden irodalom ezt írja.

Ihatsz 3-az 1-ben-t, de javaslom próbáld meg a biokávét. Igaz, koffeinmentes, de nagyon finom, és a kávézás élménye megvan:-)

2008. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szivárvány1977 válasza:

Én kávé helyett a Freshmind Aromatollat javaslom, ami

egy természetes illóolajokat tartalmazó készítménny - mellékhatások nélkül!

Tollformába csomagolt, aromaterápiás illat-komplex.

Csupán egy vonás a papíron, ruhán, bútoron vagy kézfejünkön és ebből egy szippantás, avagy az aromatoll hegyéről elpárolgó illat közvetlen közelből való belégzése egyedülállóan enyhíti a fáradtságérzetet, stimulálja és felfrissíti az agyat, meghosszabbítja a szellemi ébrenlétet, előhívja a tartalék szellemi kapacitást. Mindenkinek ajánlom!

2010. okt. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!