Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit igyak sör helyett?

Mit igyak sör helyett?

Figyelt kérdés
Nemrég derült ki, hogy allergiás vagyok a sör egyik összetevőjére. Milyen italokat tudtok ajánlani, amik árba, alkoholtartalomban stb. hasonlóak a sörhöz? Tehát pl. egy sörözés alkalmával én mit igyak? (a boron kívül)
2010. aug. 18. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Sangria.
2010. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bacardi breezer, vagy ehhez hasonlók
2010. aug. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 BeerHunter ***** válasza:
Melyik összetevőjére, ha nem vagyok túl indiszkrét?
2010. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, de kiütést kapok tőle. Volt egy hét, amikor napi 4-5 dobozt megittunk, és a végére megjelentek ilyen viszkető kiütések. Aztán rá pár hétre ittam 1 dobozt, akkor újra, szóval úgy néz ki attól van. De most menjek oda a dokihoz, hogy allergiás vagyok a sörre, mégis melyik alkotójára?:S Szerintem kiröhögne.:S
2010. aug. 18. 20:27
 5/8 anonim válasza:
szerintem nembiztos hogy attól van lehet egyszerű véletlen is , próbálj meg más márkájú sört inni , vagy vannak ezek a citromos sörök most divatban azokban elég gyenge a sör tartalom
2010. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Phoney ***** válasza:

Szerintem is próbálj ki néhány márkát.


Egyébként borozhatsz/fröccsözhetsz helyette, esetleg vermut tonikkal/szódával, vagy bármilyen más egyszerűbb, könnyű koktélt kitalálhatsz magadnak. A cider is nagyon jó helyette, ha van rá pénzed.

2010. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még egy próbát megérdemel a sör. Igyál üvegeset, pohárból. A Férjem herpeszt kapott rögtön ha dobozból ivott. Mi is nehezen jöttünk rá, hogy nem a sör okozza a kis kiütéseket, hanem maga a doboz.
2010. aug. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 yuda ***** válasza:
Ezt a sörallergiát én sem hallotam még- azt viszont igen, hogy aki üvegböl/dobozból issza, -szóval azon iszonyat szennyeződés található.Lehet attól is. . .
2010. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!