Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon mennyit "illik" fizetni?

Vajon mennyit "illik" fizetni?

Figyelt kérdés
Az I. Szül Klinikán Prof Papp Zoltán lesz a szülészem. Ő nem mondott semmit, de mégis mennyi amit minimum kell adni egy ilyen "nagy" embernek?
2008. máj. 27. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem fogadtam szülészt, anélkül is meglesz a baba.

Én nekem a nőgyógyászom van az I. Szül. Klinikán. Nekem azt mondta, ha szülők, akkor ő ott lesz velem végig + az ügyeletes szülész.

Én max 30.000.-Ft adnék, ha elfogadod a tanácsom. Nem bankok vagyunk mi kismamák.

12 hetes kismama

2008. máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Még az elején vagyok én is (8hét) de gondoltam nem árt ha gyüjtögetni kezdünk.
2008. máj. 27. 13:12
 3/3 anonim ***** válasza:

A szülés a magánrendelés 10X-ese, és a magánrendelés 5-10.000 ft között van. Tehát egy átlagszülés 50-100.000 ft.

És én is úgy gondolom, hogy ezt inkább a babámra költöm, hisz gyerek még nem maradt bent, és nem pénzelem az orvost. Én is csak a fizumból, vagyis most a hatalmas táppénzemből, majd a hatalmas gyesből élek, ebből nem telik ilyen kiadásra...

De persze mindenkinek maga döntése...

2008. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!