Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Házhoz kijövő védőnőnek...

Házhoz kijövő védőnőnek mennyit szokás/illik fizetni? Ezentúl havonta kijön? Vagy csak szülés után? A 16. hétben vagyunk.

Figyelt kérdés
2008. okt. 15. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy mennyit illik adni??? Semennyit ! Neki kutya kötelesseége kimenni ha már megvan a baba, sőt elötte is kimegy 1x-2x hogy ellenőrizze megfelelő környezetbe születik-e a kisbaba. Sőt ha hazaértetek a kórházból akkor másnap vagy lehet még aznap a gyerekorvossal együtt mennek ki.

Az más ha te szeretnél neki valamennyit adni.

2008. okt. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem adtam neki semmit, mert nem is gondoltam, hogy kellene. Soha nem láttam rajta, hogy várna valamit. Annyira kedves, rendes velünk, hogy majd a névnapjára csináltatok neki egy csomagot, de pénzt nem gondolom, hogy adni kellene.
2008. okt. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Mi van ebben az országban??? Úristen!! Ennyi erővel fizessünk a postásnak, mert kihozza a levelet, a kukásnak, mert elviszi a szemetet, stb...
2008. okt. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Jó ég!Nehogy adj neki pénzt,így kezdődik mindig..(hálapénz stb.)Még a végén ők is rászoknak...
2008. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Szia! A védőnőknek tényleg nem kell fizetni. Ez a munkája, megkapja ő fizetését a kijárások után. Vagy te hallottál mást is?
2008. okt. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak abból indultam ki, hogy manapság sajna tényleg mindenkinek mindenért szokás...
2008. okt. 15. 12:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem kell neki pénzt adni, viszont illik valamivel megkínálni. Az nem egy nagy dolog, de jól esik neked is neki is. Neked, mert bár ez a dolga, de elmegy hozzád és segít a bab gondozásában, a kérdéseid megválaszolásában és így nem érzed azt, hogy "tartoznál". Ez most így elég hülyén hangzik, de biztos tudod, mire gondolok.

Neki is jól esik, mert a kedveskedés kinek ne esne jól, főleg ha aznap már a ki tudja hanyadik babát látogatja, úton van folyamatosan...

2008. okt. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ez egy nagyon aranyos védőnő - mint kiderült, nem is fogadott el semmit se...
2008. okt. 15. 15:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!