Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Illik e megkérdezni, hogy...

Illik e megkérdezni, hogy mennyiért vállalja a szülést, és hogy a vizsgálatokért kell e fizetni, vagy csak a szülés után?

Figyelt kérdés

Én egy 13 hetes kismama vagyok. Még nincs választott orvosom, most szeretnék a héten beszélni azzal a doktornővel, akire gondoltam, hogy jó lenne, sok jót

hallottam róla.


2010. aug. 2. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

ha magánrendelésére jársz, ott egyértelmű a vizsgálat díja,

s kérdezd meg tőle, hogy a szülést is vállalja-e, akkor úgyis kiderül, hogy azért kér-e külön


ha sztk-ba mész hozzá, akkor nincs a terhesgondozásnak költsége

2010. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem csak hogy illik meg is kell. Hogy tudjátok mennyit tegyetek félre.


ha azt mondja amennyit gonol akkor ált. a magánrendelésen elkért összeg 10-x-ese a szülés dija. amit a varratszedésen adnak oda.

2010. aug. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
10-szerese?????Dehogyis.Max a fővárosban,de még ott sem hinném,hogy ez az elterjedt.Az én dokimnál 10.000 a vizsgálat,és a kismamikra bízza ki mennyit ad.Ha konkrét tarifája nincs egy orvosnak,akkor 30-50.000 Ft között szoktak kapni.
2010. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Igen, ez a 10szerese dolog a fővárosban divat.

Ha magánrendelésre mész, ott evidens, hogy fizetned kell minden alkalommal. Orvosa válogatja, hogy mennyit. Én konkrétan megkérdeztem a dokimat, hogy egyáltalán elvállalja-e a szülést, és hogy van-e tarifája. Nincs ebben semmi.

Egészséges terhességet, könnyű szülést!

2010. aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!
2010. aug. 2. 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Igen, kérdezz rá nyugodtan, Ő sem lesz szívbajos, ne félj. Végülis tudnod kell, hogy mire számítsatok...

Amúgy mivel most volt ez a botrány, hogy feljelentették azt a nőgyógyit, szerintem nem fog összeget mondani, hanem amennyit gondolsz...


Nekem is ezt mondta a nőgyógyim, és mi 50ezret adunk neki..(jessus, mintha a fogamat húznák:-DDD, de ha nem akarsz az ügyeletesnél szülni, aki lehet hogy görény, akkor jobb ezeket előre letisztázni, meg hogy nem lesz-e szabin a szülésed időpontjában, +/- 2 hét.


Minden jót!

38 hetes km.


ja, és ez a tarifa Bp-i!!!

2010. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindig a vizsgálat után szoktam megkérdezni,hogy mivel tartozom doktor úr?És ő mondja,hogy 5000 vagy 3000.. stb.Itt így szokás.A szülésért nem szokott pénzt kérni,annyit kap amennyit a kismamák gondolnak,az itt úgy 30000 körül szokott lenni.Persze ez egy kis város.
2010. aug. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!