Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyakori ez mostanában?

Milyen gyakori ez mostanában?

Figyelt kérdés
6hetes terhes vagyok!Tegnap reggel nagyon megilyedtem,elmentem pisilni,és amikor megtőrőltem magam láttam hogy vérzek.Azonnal bementünk a sürgösségire ahol találkoztam a dokimmal,csinált ultrahangot,és azt mondta minden rendben él a baba és jo a szivmüködése is,menjek haza feküdjek le.Estére elmult de ma reggel megint volt de már csak kevés.Most lenne az ideje a menszimnek,lehet attol is van?a hasam is ugy fáj mintha meg akarna jönni!Volt valaki ebben a helyzetben,és minden rendben volt nála?nagyon félek!!
2008. máj. 27. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, ráadásul pont én is 6 hetes voltam, pecsételő vérzésnek hívják, sokat kell vele feküdni, lényegében csak feküdni, nekem még utána majd 1 hónapig volt de ritkán, egyszer volt egy nagyobb vérzés akkor befektettek visszatartáson voltam ekkor voltam 6 hetes. Most 24. vagyok minden rendben a kislányommal.

Sok sikert és pihenj sokat nagyon sokat ne emelj kíméld magad mindentől.

Szívből kívánok minden jót

2008. máj. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első vok, azt még hozzáteszem hogy az a veszélyes ha világos színű a vérzésed rózsaszines, a sötétebb pecsételő még belefér, bár egyáltalán nem kéne lennie.
2008. máj. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a doki látott, és rendben van minden, és nem erős a vérzés, akkor lehet, hogy csak mensis vérről van szó.

A mensis fájdalom teljesen normális, van akinél végig van, nekem 10 hét körül mult el. Aztán a terhesség végén visszajön, akkor már mint jóslófájás.

Pár csepp vér, ha nem erős és nem sok, és nem kimondottan görcsölsz, akkor nem gond.

Nekem 3X volt vérzésem, 29,32 és 36 hetesen, de nem csináltak semmit vele, kaptam egy tabit...Egészségesen még egyben vagyunk 38 és fél hetesen:-)

Ha megnyugtat, azért menj el a dokihoz, de ha nem erős a vérzés, nem hinném, hogy gond lenne.

Nekem a Rutascorbint írták fel 3X2 adagban, recept nélkül lehet kapni, egyfajta izomlazító. Ha gondolod, kérdezz rá.

És nyugi, ne légy nyugtalan, az nemjó:-)

2008. máj. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A rutascorbin nem izomlazító hanem érfalerösítő.
2008. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen én is véreztem a múlthéten csak én 13 hetes voltam. Semmi jele nem volt. Kaptam rá gyógyszert az orvos megnézte a babót ulrahangon és mozgot keze lába. Nálam egy ér pattant el. Mi is nagyon megijedtünk most már tünet mentesek vagyunk jövőhéten megyünk kontrollra vissza! Remélem minden ok lesz! Fontos hogy feküdj nagyon sokat és csak akkor kellj fel ha muszáj! És ne aggodj annyira mert az agy nagy úr! 14 hetes kismama!
2008. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és én is Rutoscorbint kaptam meg magne b6-ot és seduxent. Az utolsó válaszoló voltam
2008. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!