Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mostanában kapsz hasznos...

Mostanában kapsz hasznos választ, segítséget itt a Gyakori kérdéseken?

Figyelt kérdés
Sajnos az utóbbi időben nagyon rosszak a tapasztalataim. Egy egyszerű (pl. Mit vegyek ajándékba?) kérdésből is ki tudják azt hozni egyesek, hogy ki milyen anya, úgy becsmérelnek, hogy fogalmuk sincs ki fia, borja vagyok. Én egyszer sem kérdeztem még, hogy kinek mi a véleménye az én anyaságomról, ennek ellenére az utóbbi 3 kérdésemnél, mindig ide jutunk. Persze a kérdésemre érdemleges választ a 12 válaszból, jó ha kettő- három ad. És most nem arra gondolok, hogy egy véleményen kell lenni velem vagy a válaszolókkal, hanem arra, hogy a kérdésre válaszolnak-e egyáltalán. Én ezt az oldalt idáig egy hasznos segítségnek éreztem, de nagyon rontja egy két ember a színvonalat számomra. Csak azt tudnám, hogy miért jó másokat sértegetni, miért jó azt a pici önbizalmat is kiölni?
2011. júl. 21. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Én általában csak akkor teszek fel kérdést, ha tényleg nincs hasonló kérdés az előzményekben. Épp ezért is nagyon ritkán, mert már rengeteg féle van amiből tudok olvasgatni. Ezért van hogy nem is érkezik rá válasz, vagy ha érkezik, akkor pl olyan, hogy hát nem tudom, de az az én babám is ugyanezt csinálja. Hát valamelyest megnyugtat, de ezzel nem nagyon vagyok kisegítve. Szerencsére idáig még ilyesmi választ nem kaptam amiről te beszélsz, de biztos kikelnék magamból én is.
2011. júl. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kapok! De hozzáteszem, nem is teszek fel olyan kérdést, amit ezerszer feltesznek egy nap. Azért van a kereső,hogy használjam. Csak egy példa. Nem tudtam,hogy mennyit folsavat szedjek és beírtam a keresőbe,hogy folsav. És tátám, már ki adott vagy 3 oldalt. Minek tegyem fel 125-ször is a kérdést.

Szóval általában olyat is kérdezek, ami tucat kérdés. És igen, kapok rá hasznos válaszokat!

Most nem téged bántalak, de amit te felhoztál példának,hogy mit vegyek a gyereknek, na ez hasonló a családi kapcsolatok témakörnél,hogy mit vegyek a pasimnak. Valentin nap környékén úgy napi 10-15 ilyen kérdés van, de azért felteszi valaki még 16-odjára is. Ne is csodálkozzon, hogy nem kap értelmes választ!

2011. júl. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem,mostanába én sem kaptam egy hasznos választ sem.:O
2011. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazából én már szerintem hónapok óta nem is tettem fel olyan kérdést, amire hasznos válaszok érkezhetnének. Mármint semmi nagyon sürgőset vagy fontosat, ami meg érdekel, azt hála a jó égnek, nem itt, a Gyerekvállalás témakörben kell megkérdeznem, mert itt tényleg ez megy. Most nézem, a legutóbbi kérdésem az volt, hogy hogy is zajlik majd a népszámlálás. Arra jött négy válaszom, mind a négy hasznos volt. Szóba se jött az, hogy van-e gyerekem, de még csak az se, hogy fiú vagyok-e vagy lány.
2011. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindig van egy-két okoskodó, aki azt hiszi ő a legjobb, ő csinálja legjobban és akkor is beszól, ha senki nem kérdezte.

De próbálj meg rajtuk túllépni, leginkább azért, mert aki így viselkedik, annak szerintem nagyon gáz lehet az élete, ha ez a legnagyobb öröme!

Ritkán teszek fel kérdést, de olyankor azért akad segítőkész válasz, és a többség egyáltalán nem gonosz, csak éppen azt a pár hülyét az ember sokkal többnek érzi, mert jobban fel lehet magunkat hergelni rajtuk.

2011. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én eddig szerencsére - bár még igazán kevés kérdést tettem fel - igazán értelmes válaszokat kaptam. Kevés, de hasznos választ.


Amúgy azt meg én is látom, hogy vannak itt olyanok (a válaszaik színvonala és mondanivalója alapján a 15-17 körüli korosztály tagjai), akik csak szórakozni és kötekedni járnak ide. Az ilyeneket meg kell próbálni figyelmen kívül hagyni, bár néha nekem is kinyílik a bicska a zsebemben tőlük...

2011. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én épp ma gondolkodtam ezen.Ahhoz szólok hozzá, amit tudok, (munkaügyes kérdések), meg ahol véleményt, tapasztalatot kérdeznek. Sosem válaszolok bunkón, mindig a véleményemet írom le (a szerintem, illetve én úgy tudom, nálunk így volt szavakkal, hiszen nem mondom, hogy csak és nekem van igazam), és épp tegnap tettem fel egy kérdést, erre jött kb 10-15 válasz, talán 2-3 volt normális, a többi... Az egyik közli, hogy nem érti mi a bajom, meghogy ilyen és olyan vagyok... Köszi. Ha nem érti mi a problémám (és nem a kérdésfeltevéssel volt gond), akkor mi a t@k@mnek ír? Csak rosszul esik. Én sosem beszélek így emberekkel, akkor sem, ha névtelen az oldal. És örülök, ha tudok segíteni valakinek. Meg ha nekem is segít valaki.
2011. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!