Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+4hetesen vérzés?

6+4hetesen vérzés?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 6+4hetes. Orvosnál még nem voltam. Nemrég éreztem, hogy folyik belőlem valami. Bementem a wc-re megnézni. a bugyimon volt egy kis folt, rózsaszín, és a wc papíron is. Betettem egy betétet, hogy lássam mégis mennyi fog folyni és milyen. Kb 5perce tettem be a betétet, de már van rajta egy piros vérfolt, mintha megjött volna. Ugye nem vetélek el? Jövő héten akartam csak dokihoz menni, de most hogy ez van, holnap reggel elmegyek. De mitől lehet most ez a vérzés? Megerőltettem volna magam és most elvetélek? Kérek mindenkit segítsen, aki tud erről valamit. Köszönöm.
2012. dec. 5. 16:07
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Annak örülök,hogy nincs semmi gond.Klinikán volt ez?Debrecen mellett lakok én is, böszörményben.Ezért szültem a kenézy-ben.Sok rossz van a klinikáról annak ellenére,hogy milyen elismert.
2012. dec. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Drukkolok!
2012. dec. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök:)
2012. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!