Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+4hetesen vérzés?

6+4hetesen vérzés?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 6+4hetes. Orvosnál még nem voltam. Nemrég éreztem, hogy folyik belőlem valami. Bementem a wc-re megnézni. a bugyimon volt egy kis folt, rózsaszín, és a wc papíron is. Betettem egy betétet, hogy lássam mégis mennyi fog folyni és milyen. Kb 5perce tettem be a betétet, de már van rajta egy piros vérfolt, mintha megjött volna. Ugye nem vetélek el? Jövő héten akartam csak dokihoz menni, de most hogy ez van, holnap reggel elmegyek. De mitől lehet most ez a vérzés? Megerőltettem volna magam és most elvetélek? Kérek mindenkit segítsen, aki tud erről valamit. Köszönöm.
2012. dec. 5. 16:07
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
A férjem azt mondta ne várjam meg, menjek befelé a kórházba. Most próbálok keríteni valakit, aki eljön velünk, hogy amíg engem megvizsgálnak, addig ő kint megvár a folyosón a lányommal. Tiszta ideg vagyok már.
2012. dec. 5. 16:36
 12/33 anonim ***** válasza:

A 9-essel és az ilyen orvosokkal nem értek egyet. Lehet, hogy kell gyógyszer, nem mindig van olyan súlyos oka a vérzésnek és vetélésnek, van, amikor rendbe lehet hozni gyógyszerrel és pihenéssel és minden rendben lesz. Számtalan ilyen eset van leírva akár itt a gyakorikon.

Ne halogasd. Hívd föl az ügyeletet, akár a mentőket is, ők megmondják, mi a legközelebbi hely, ahová be tudsz menni ilyen esetben. Múszáj elmenned minél előbb orvoshoz, ezen múlhat ez a terhesség, perceken-órákon.

Persze, vannak olyan cinikus orvosok, akik mondják, hogy hagyni kell és, ha elmegy-elmegy, annak oka van. Valahol igazuk van, de lehet ellene tenni és ettól lehet egészséges a terhesség. Nem mindig a magzattal van probléma, lehet, hogy a szervezeteddel van, a hormonokkal. Mindenképp orvos!

2012. dec. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Remélem, minden rendben lesz veletek! Férjednek igaza van!
2012. dec. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Kórház!Majd írj mi volt!
2012. dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Kb fél óra múlva indulunk. Kerítettem valakit, az egyik szomszéd csajt, de meg kell várni míg hazaér, és utána indulunk. Köszönöm, hogy unszoltatok, hogy még ma menjek be, és azt is köszönöm, hogy együtt éreztek. Majd megírom mi volt.
2012. dec. 5. 17:19
 16/33 anonim ***** válasza:
Szorítok, minden rendben legyen!!!
2012. dec. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Megy a drukk!!
2012. dec. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Remélem minden renben van. Majd írj.
2012. dec. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Tegnap én is vérezgettem nagyon enyhén, de biztos ami biztos, bementem azonnal a sürgősségire, szerencsére nem volt semmi baj, de sokat kell pihennem meg feküdnöm.

Szerintem mindenképp érdemes ilyenkor bemenni, ha másért nem,akkor azért, hogy megnyugtassanak, hogy nincs semmi baj, mert ha otthon maradsz és stresszelsz rajta, hogy vajon mitől lehetett, az csak ront a helyzeten.

Majd írd meg, hogy mi volt, drukkolok!:)


5 hkm

2012. dec. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
mindenképpen menj be az ügyeletre, hogy megvizsgáljanak. Lehet csak felfáztál és attól van.
2012. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!