Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debreceni Klinikán az ultrahan...

Debreceni Klinikán az ultrahangon lehet kérni képet? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Még korai terhességről van szó (6 hét pár nap), de a párom nagyon szeretné látni, de a hüvelyi ultrahangra nem hiszem hogy beengednék, és hát olyan sok értelme még nem is lenne...


Igaz, hogy olyan 2000 Ft körül van egy db fekete fehér kép??


Olyanok válaszát várom, akik mostanában kértek képet a Debreceni Női Klinikán...


Olyanok válaszát várom


2012. dec. 4. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

így van 2000 ft.


2 hetes kisbaba anyukája ( a klinikára jártam terhesgondozásra és ultrahangra,és ott is szültem)

2012. dec. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, én még igazából azt se tudom, hogy hová kell majd menjek terhesgondozásra, meg ilyenek de gondolom az kiderül...
2012. dec. 4. 14:08
 3/3 A kérdező kommentje:

Nah csak hogyha valaki véletlen megtalálja a kérdésemet, akkor leírom neki, hogy a Klinikán NEM ADNAK KÉPET 12 hétig! Megkérdeztem, hogy miért, és a válasz az volt, hogy mert csak!

Remélem az Otiban már rendesebbek lesznek! Igaz oda majd csak 21. én megyek a 12 hetesre :)

2013. jan. 8. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!