Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki mostanában a...

Zsuka01 kérdése:

Volt valaki mostanában a székesfehérvári kórházban 4D ultrahangon?

Figyelt kérdés
Érdekelne mik a tapasztalatok: mennyi ideig tartott, mennyibe került, mit tartalmazott az ár (DVD, kép stb.). Meg voltatok elégedve?

2012. dec. 3. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, itt Fehérváron van-e 4D-s, de a lányom Pesten volt ilyenen../Itt egy szó nem esett róla!! :( /Azt hiszem, olyan 13000 volt. Ja, és nem passzióból csináltatta!!

De itt aztán mindent lehetett látni..:)

5 napja meg is született...Minden ok!!

2012. dec. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz én már két éve voltam, akkor olyan 12.000,- Ft körül volt. A Csetényi doktor csinálta, szerintem ő a legjobb UH-s doki a világon :), így értelemszerűen meg voltam elégedve az eredménnyel is. Amikor először mentünk, nem igazán volt aktív a fiam és befordult a csipőcsontom felé, hiába "piszkáltuk", így visszamentünk egy másik időpontban és akkor készültek el a képek (3 db, A/4-es papírra), és a CD. Azért várj még frissebb válaszokat is, mert hát 2 év alatt sok minden változhatott.

2012. dec. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én a Csetényi doktorhoz járok magánrendelésre, hát szuper lenne ha ő csinálná a 4Dt is. Csak most elfelejtettem rákérdezni, viszont mire legközelebb megyünk hozzá (január 9), addigra már szeretném megcsinálni a 4Dt, mert most már a 23. hétben járok és a 30-32. hétig javasolják, azért nem akarom nagyon a végére hagyni sem. Mennyivel előtte kellett bejelentkezni? Nehezen lehet időpontot kapni?
2012. dec. 4. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!