Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik akiknek ultrahangon...

Kismamik akiknek ultrahangon fiut mondtak es vegul kislany lett belole lattak is a bizonyitekot?

Figyelt kérdés
Akinek ultrahangon megmutattak a futyit annak ugye vegig az maradt,nem masert nekunk teljesen mindegy h kisfiu e vagy kislany a pocaklako csak nem szeretnenk egy vagyont kolteni hasztalan. Kisfiu es kislany nevunk is van. Akinek van tapasztalata kerem irja mar le mert annyi ilyen hirt hall az utobbi idobe az ember h elneztek es vegul nem az lett aminek mondtak,csak azt nem tudom h akiknek fiut mondtak es vegul kislany lett lattak e az allitolagos futyit??? Elore is koszonom a valaszokat.
2012. nov. 29. 10:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már több uh -on is látszik a kukac akkro az már kukac is marad . Sok mindentől függ. Nekem elöször is biztos megérzéseim voltak a kukacos és nem kukacosaimat illetően .Most a 18-héten megmondták ,hogy itt bizony van kuki . Utána 25 -hetes 4 D -én is és a legközelebbi 4 D-n már kuki méretet is kaptam ,no meg egyértelmű fényképes bizonyitékot . Ha nem csak a golyókat hangoztatják amit néha összekeverhetnek a kislányok nagyajkaival ,hanem a kukacot is akkor kis pasi . :)Azóta még 30 -hetesen is kérdezték ,hogy tudjuk-e már a nemét ?Mondtam ,hogy igen kisfiú és már csak rábólintottak . Szóval azért van tutti bárki bármit mond én benne biztos vagyok ,hogy fiú is marad !
2012. nov. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ez a legelső kukacos fotónk és ez nem a legjobb kép ami ide fel van töltve .

[link]

2012. nov. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

36 hetes vagyok, 32 hetesen mondták, hogy gyanús, hogy kukis. Mintha zacsit láttam volna, kukacot nem, az biztos. Én még reménykedem, hogy az csak megdagadt szeméremajkak voltak, nem zacsik, mert kukisom van 2 (6 és 3 Évesek).

Most lányt szeretnék, de ha kukis, az sem baj.

2012. nov. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Első két válaszadó vagyok :)

Én is 36 +5 napos vagyok :))

2012. nov. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem eddig kétszer megmondták a 12.héten,hogy fiúk.

Végig megmutatták minden ultrahangon a férfiasságukat:)

Fiaim is születtek!

Most is fiút várok úgy néz ki,én magam is láttam.


Szerintem a mostani szuper gépekkel,ha jól fekszik a baba 99%ra eltalálják az orvosok!

Ha megmutogatták a fütyit neked, az ott is lesz születéskor!

2012. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hát a mi babánk végig szégyenlős volt. :D

Sem a 12,sem a 18,sem 24 hetes UH-on nem tudták megmondani hogy mi is lesz,annyit mondtak hogy valószinű hogy kislány. Így hát a 25. héten elmentünk 4D-s UH-ra és ott azt mondta a doktornő hogy ez bizony kislány,és mutatta is nekünk hogy ott mi van,de mi nem láttuk a nunit. A lényeg hogy mi mindent meg is vettünk a lányunknak,persze hercegnősbe,és rózsaszínbe.A nagy öregek mind azt mondják,hogy fiús pocim van. Hát ha ezek után kisfiú lesz,akkor csupa rózsaszínt kap. :D

33+4 hkm

2012. nov. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Igazi kis szemérmes hercegnő :)

Bezzeg a fiúk .. nekem szétvetett lábakkal van mindig :D

2012. nov. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nálunk sem egyszerű a helyzet. Sima UH-n 1x sem mutatta meg magát drága gyermekünk,ha pedig még is,akkor nagy valószínűséggel fiút mondtak,utána pedig már nem voltak biztosak benne,hogy fiú...

Így már 2x voltunk 4D-n,ahol eleinte nem láttak kukacot,de addig nézték,míg előkerült... :))))

Végül 98%-ra mondták,hogy fiú.

Minket sem zavarna,ha kislány lenne,csak ez a rengeteg kék meg fiú ruha... :))))

2012. dec. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Lemaradt,hogy 32 hetesek vagyunk.
2012. dec. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolso nalunk is hasonlo a helyzet,legutobb allitolag le is mertek neki de mar hallottam olyat is h a koldokzsinorbol egy reszt mertek le es mikor megszuletett volt nagy csodalkozas,mi ugyan ugy orulnenk a kislanynak is de epp ezert nem szeretnek tul som mindent venni,neh a vegen meglepi legyen.:)

27 heteske

2012. dec. 1. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!