Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik akiknek ultrahangon...

Kismamik akiknek ultrahangon fiut mondtak es vegul kislany lett belole lattak is a bizonyitekot?

Figyelt kérdés
Akinek ultrahangon megmutattak a futyit annak ugye vegig az maradt,nem masert nekunk teljesen mindegy h kisfiu e vagy kislany a pocaklako csak nem szeretnenk egy vagyont kolteni hasztalan. Kisfiu es kislany nevunk is van. Akinek van tapasztalata kerem irja mar le mert annyi ilyen hirt hall az utobbi idobe az ember h elneztek es vegul nem az lett aminek mondtak,csak azt nem tudom h akiknek fiut mondtak es vegul kislany lett lattak e az allitolagos futyit??? Elore is koszonom a valaszokat.
2012. nov. 29. 10:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Miután 2x azt mondták,hogy fiú,kifestettük kékre a szobát,bevásároltunk kékből... Minden kék... :)

Mindenesetre kíváncsian várjuk,valóban fiú lesz-e! :))))

Majd írd meg te is!

2012. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Mikor kell szuljel? En marcius 5re vagyok kiirva mindenkepp megirom,es kivancsian varom h lassam h nalatok h alakulnak a dolgok!:)
2012. dec. 2. 00:33
 13/19 anonim ***** válasza:
Január vége elvileg... :)
2012. dec. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Akkor mindenkepp ird meg legyszi:) addig is boldog babavarast,es egy egesseges gyonyoru kisbabat kivanok nektek!;)
2012. dec. 2. 14:36
 15/19 anonim ***** válasza:
Hasonló jókat nektek is! :)
2012. dec. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Fiam lett! :)
2013. febr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Gratulálok ! :))

A 7/16 -os válaszoló vagyok .

Dec 31 én nekem is megszületett a kis csodám és kisfiú lett ahogyan mondták is .

2013. febr. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm,gratulálok én is neked! :)
2013. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Köszönjük ! :))Kédezővel mi lehet ? :)
2013. febr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!