Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debreceni Otiban az ultrahango...

Debreceni Otiban az ultrahangon kérni kell a képet vagy adnak amúgy is? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia

én is oda jártam, járok majd terhesgondozásra én 8 hetes vagyok és kislányom 2 éves.

a kérdésedre, kérhetel, 1000 ft a kép 2D-s. tudod az alap ultrahangkép.

bár ha nem jól látszik a baba akkor rábeszél hogy a legközelebbi ultrahangon csináltass,

én a 12 dik hetin kértem először és nagyon szépen elkaptuk a baba profilját :)

szóval 1000 ft.

2012. márc. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem 32.hét ,de eddig nem ide jártam hanem pestre ott ingyen adtak.Akkor szólok elötte,hogy képet szeretnék.
2012. márc. 29. 12:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Ó, mi most voltunk a 32 hetesen, bár a klinikán, és a 2D-n alig-alig látszik mér belőle valami, hatalmas... :) Szerintem ezen már nem sok dolgot fogtok látni, de hátha elkaptok valami jó részletet! :)) Sok boldogságot! :)


33 hetes km

2012. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!