Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12hetes ultrahangon megmondhat...

12hetes ultrahangon megmondhatják a kisbabánk nemét?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megmondták a 12. héten, és az is lett végül. De ekkor még nem vettem készpénznek!

Utána 16 hetesen megerősítették, majd a 18. heti genetikai uh-n is, akkor már kezdtem elhinni nagyjából. :)

Amúgy a 12. héten egy nagyon jó doki, nagyon jó géppel vizsgált. Az sztk-s dokim nem tudta megmondani később se, amikor már nagyobb volt a baba, és egyszer hozzá kellett mennem, mert magándokim nem ért rá. Neki nagyon régi uh gépe van.

2012. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

elképzelhető, bár ilyenkor még nem lehet tisztán és biztosan látni. Később kb a 18 hét után, ha nem takarja el magát, vagy jó helyzetben van elcsípve, akkor szinte biztosra meg lehet mondani.

Én uh előtt mindig ittam egy kis kólát vagy kávét, v csokit ettem, h mocorogjon.. Egyszer kihagytam és pont egy alvós, nyugodtabb fázist fogtunk ki :)

Ez már az utolsó hetekben volt, így nem sikerült az arcáról képet késziteni, mert eltakarta a kezével :)

2012. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Mindegy igazából hogy mi lesz csak minden rendben legyen vele :)
2012. márc. 27. 20:42
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg tudták mondani. A doki azt mondta olyan 80%, hogy lány. Igaza lett, és valóban lány lett, de mondjuk én sem éltem bele magam még akkor.
2012. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az elsőnél nekem egészen a harmadik trimeszter elejéig sikeresen takargatta magát, de a második babánál mázlim volt, a 12. heti UH-n tisztán látszott az egész cuccos, még én is felismertem, hogy kisfiú, el sem lehetett téveszteni.
2012. márc. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is megmondták, bár Én 4D-n voltam akkor és még Én is egyből láttam, hogy egy fiúcska van odabent! :D
2012. márc. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindeninek :) Jaj jó lenne ha megtudnák Nekünk is mondani azért csak könnyebbek az előkészületek ha tudjuk h fiú vagy lány :)
2012. márc. 27. 21:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem még 28 hetesen is tévedtek. Egész a 32. hétig azt mondták, hogy lány. 32 hetesen derült ki hogy fiú, és az is lett.
2012. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Második babámat várom. Az elsőnél későn, a 27.hét körül tudtuk meg a nemét-kislány lett.

Most a másodiknál a 12. heti uh-on váltig bizonygatta az orvos, hogy ő itt fiút lát, biztos benne. Alig akartam hinni, hogy ezúttal ennyire korán tudhatom.

Most 24 hetes vagyok, azóta másik orvos is megerősítette, összesen négy különböző ultrahangon.

2012. márc. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 boer beata ***** válasza:
nekem nem mondott semmit a doki de en lattam a kukijat...senki sem hitt nekem es most itt van melletem a 3 honapos kisfiam
2012. márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!