Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatt volt valakinek...

Terhesseg alatt volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
estenkent a szivem nagyon beindul olyan furan. van h annyira h irrital a kohoges..18hkm

2012. dec. 2. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mérj vérnyomást olyankor szerintem és egyből megtudod h van-e gond vele vagy sem. Ha van akkor keresd fel az orvosodat és mondd el neki. Én ezt tudom tanácsolni.
2012. dec. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen!

Néha olyan mintha ki akarna ugrani a helyéről,olyan erősen ver!Ez miatt akkor nem kell aggódni ha nem állandó,és nem túl gyakori!

Nekem pl 2 naponta jön el,és nekem a pici növekedése meg a terhességgel járó belső dolgok miatt! :)


28hkm

2012. dec. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van. Én szoltam az orvosomnak,hogy ezt tapasztalom,és elég kellemetlen és rosszul is vagyok tőle.

Kaptam is egy 24 órás EKG készüléket magamra. Azon annyi látszott hogy sinus tachycardiám van,ami annyit jelent hogy gyorsabban ver a szivem,magasabb a pulzusom. De azt mondták hogy ez csak a terhesség miatt van,mert hogy nagyobb vérmennyiséget kell a szivemnek keringetni a baba miatt,és hogy szülés után megszünik.

Úgyhogy megnyugodtam.

33+6 hkm

2012. dec. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eddig csak ritkán de már 3.napja hogy minden este de ma már délután is:( 120/70 2hét múlva megyek nőgyógyászhoz. Jövőhéten a védőnőhöz. A védőnőnek is mondhatom? Köszi a válaszokat!:)
2012. dec. 2. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy mondhatod neki is!

Ha normális még el is magyarázza neked! :)

2012. dec. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig még nagyon rendes bolt velem:)
2012. dec. 3. 00:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!