Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zenehallgatás terhesség...

Zenehallgatás terhesség alatt. Valakinek reagált rá a babája?

Figyelt kérdés
Vivaldit és nyugtató zenéket hallgatok vele néha mozog közben néha nem.18 hetes vagyok.

2012. nov. 25. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is hallgattam komolyzenét :)

Volt, amit kifejezetten utált, úgy kapálózott tőle. Aztán végül az "Álomszép zene babáknak és mamáknak"-ot hallgattam, attól hosszú távon sem kaptam agybajt, kellemes zene... Általában elpihent tőle egyébként, ritkán mozgolódott közben...

2012. nov. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát hogyha mocorog akkor nem szereti azt ami épp megy zene?:-)
2012. nov. 25. 10:33
 3/5 anonim ***** válasza:
nah ezt én sem értem! hogy honnan tuja az anyuka (vagyis mi),hogy épp örül a gyerek,azért rugdos. vagy azért rugdos mert nem teszik neki??? kedves első, mi van ha épp azért rugdalózott neked komolyzenére,mert épp boogiezott pocakban úgy tetszett neki? vagy van egy ilyen anyai ösztön,hogy tudja az ember? mert én nem tudom h éppen miért mocorog... amikor zenét hallgatunk,akkor sosem mocorog. Mindig csak kora reggel/délelőtt, aztán késő délután és este ficánkol. mindentől függetlenül,legalábbis eddig úgy látom h nem reagál semmire... jó lenne ha én is megérezném,hogy na most épp örül és azért csinálja vagy épp nem tetszik neki és azért!
2012. nov. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az elejétől kezdve az altató-kismama zene vált be!

Teljessen megérzésre hagyatkoztam hogy most tetszik neki vagy nem.

Mikor párom éppen a neki tetsző zenéket hangossabban halgatta a kocsiba egésszen addig nyugodt volt amíg nem jött egy olyan szám ami bántotta az ő fülecskéjét.

Mondjuk amikor nagyon rugdalózik akkor nem hinném hogy éppen azért mert tetszik neki!

2012. nov. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

Hogy honnan tudom, hogy ha nagyon ficánkol, akkor nem tetszik neki?! Hát mert ha egy komolyzenei műre pont olyan a reakciója, mint a "Cápa" film idegesítő zenéjére, akkor eszembe sem jut, hogy azért csinálja, mert tetszik neki. Egyébként meg annyira rugkapált tőle, hogy már fájt, pedig nem volt még olyan nagy akkoriban. Szerintem ezt nem lehet félreérteni...

Egy újszülött az első pár hétben sem kifejezetten kapálózik örömében, nem hiszem, hogy a pocakban más lenne...

2012. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!