Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy nincs két egyforma...

Igaz, hogy nincs két egyforma terhesség?

Figyelt kérdés
Az első terhestünetektől kezdve?

2012. nov. 25. 08:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Azért vannak hasonlóságok, de sok különbség lehet, és van is. :o)

3 gyerekes anyuka

2012. nov. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

De még ha "ugyanolyan" is lenne, biztos, hogy másképp éled meg, mert már van egy vagy kettő vagy akárhány másik, akikről közben gondoskodni kell...

első

2012. nov. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igaz hát,nincsen egyforma terhesség.Mindegyik különbözik, még ugyan annál a nőnél is többedik terhesség is
2012. nov. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én arra gondolok, amikor elkezdtetek gyanakodni hogy érkezk a tesó:)

Ugyanolyanok voltak az első jelek? Vagy csak részben? Esteleg nem is gondoltátok hogy megint sikerülhetett?

2012. nov. 25. 09:01
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát pont a legeleje nekem nagyon hasonló volt. Épp ezért is teszteltem második és harmadik alkalommal már az esedékes vérzés előtt, mert "terhesnek éreztem magam". (persze pozitív is lett) 3 lányom van.

A közepe-vége aztán már nagyon más volt.

2012. nov. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 mofli211 válasza:
Igen nekem most kicsit másabb, ez a 2. terhességem. Az elsőnél egyfolytában hánytam még szülés napján is. És a hasam is a derakamnál kezdett el nőni és most pedig előre felé és nem hányok csak hányingerem van , de csak néha és puffadok, aludnék fáradt vagyok, míg az elsővel semmi bajom nem volt fitt voltam jöttem-mentem mindenhová.
2012. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Adri baba ***** válasza:
Szerintem igaz,masodik lányomat varom es meroben elter a kivanossag es az elso trimeszterben levo rosszulletek ,teljesen megvoltam gyozodve hogy fiam lesz de a 4d bizony egy kis nunit mutatott :)
2013. febr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nincs két egyforma terhesség, ugyanúgy ahogy szülés vagy egyforma gyerek sincs (külső-belső tulajdonságokat is értem ezalatt). :)

Ha már a tünetekre vagy kiváncsi- én pl. mikor 2-szorra lettem kismama- az totál meglepi volt!

1-nél sejtettem, 2-nál az én számításaim szerint abban a hónapban totál rosszkor voltunk együtt- így vártam hogy mikor jön már meg... de nem jött. Totál meglepődtem, hogy terhes vagyok- abszolút nem gondoltam volna- Persze nagyon örültem mert terveztük- szóval nagy volt az öröm- de abban a hónapban nem számítottam +tesztre. Az volt a 2. hónapunk. 3. babánál szintén sejtettem.

3terhesség alatt voltak egyforma - hasonló dolgok- pl nem híztam sokat egyikkel sem. De egyszer extrém nagy hasam volt- egyszer kicsi- egyszer átlagos. egyszer az édeset ettem, egyszer a savanyút, pedig mind fiu. A bábák nagyon eltérő súllyal születtek- 1,2kg-mal volt kisebb a második babám. Szóval sorolhatnám.....

Ja és a három fiu semmiben sem hasonlít külsőre, totál más jellemek is és ennek ellenére totál jó tesók

2013. febr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az elsonel nagyon fajtak a melleim es meg nem is tudtam hogy terhes vagyok. Emellett az elso 4 honapban emelyegtem es parszor hanytam, de maga az egesz terhesseg alomszeruen szuper volt es a szules is! Most masodjara vagyok terhes. 8 hetes. Ennel a terhessegnel verzek, nem is keveset, es a folyamatos emelygestol alig tudom a napi dolgaimat csinalni. Szoval tapasztalatbol en ezt tudom mondani.
2013. febr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igaz! Nekem ez a hatodik terhességem, és mindegyik más (volt)! Bár, volt ami mindegyiknél ugyanúgy alakult.
2013. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!