Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Diéta alatt ehetek dinnyét,...

Diéta alatt ehetek dinnyét, meg gyümölcsöket? 7.2 lett a vércukrom, szerintem még bőven belefér, de akkor miért diétáztatnak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
A 7.2 nem fér bele. Csak annyi gyümölcsöt egyél amennyi a diétádba belefér. Kaptál ch táblázatot?
2009. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,nem kaptam semmilyen táblázatot!
2009. aug. 18. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

7.8-ig jó a terheléses. kb 200g-os szénhidrát diétát csinálj, annál kevesebb nem kell.

Én 160g-os ch diétán vagyok és sokszor vacsorára g.dinnyét eszek. Alacsony a ch tartalma, de gyorsan emeli a vércukor szintet. Ezeket az ételeket estefelé javasolják. De pl tízóraira almát vagy barackot szoktam néha enni.

Én ezeket használom:

[link]

[link]

És a Glikémiás indexet is érdemes figyelembe venni.

[link]

Biztos a biztonság kedvéért mondták hogy diétázz, de az is lehet hogy elég ha odafigyelsz hogy a cukrot és a cukros ételeket hanyagolod, valamint a fehér kenyeret is, egyél teljes kiőrlésű termékeket.

Boldog babavárást!

32 hetes kismami

2009. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem 7.8-as értékre natív cukormentes diétát javasolt a dokinéni.(vagyis SEMMIFÉLE fehér cukrot nem ehettem)A gyümölcs mértékkel belefért,és mérni is kellett a cukraimat.A te 7.2es terheléses értéked teljesen jó.
2009. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!