Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem kíván a párom mióta...

Miért nem kíván a párom mióta kiderült terhes vagyok?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok, sose volt problémánk a szexel. De mióta kiderült babás vagyok, a páromnak egyszerűen nem áll fel. :( Szerintetek lelki oka lehet? Zavarná a baba? Mit tegyek?
2008. máj. 26. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Az elején én is így éreztem, és ugyanez volt nálunk is a helyzet. Nehéz a férfiakat lelki dolgokról faggatni, de nagy nehezen kibökte, hogy nagyon félti a picit, nehogy bajt okozzon...Beszéljetek róla, és no para, visszatér a varázs hidd el, ahogy megérteted vele, hogy a szeretkezés egy problémamentes terhesség alatt semmi bajt nem okozhat.
2008. máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy csak nagyon fel es vigyazni akar ratok,vagy zavarja,h van ott valaki.A legtobb parnal inkabb a feltes miatt nem munkodik a dolog...a pasi parazik,h nehogy bajt csinaljon....

...mi le lettunk tiltva a szexrol,a parom amugy is nagyon feltett eddig is es nem ninfo,de miota tudja,h nem lehet valahogy jobban izgatja atema...de mikor elebe allok,h ok akkor ovatosan 1 kicsit mindjart le is ad a dologbol....

Orulnod kene ,h ennyire felt

Probaljatok megbeszelni,h mi zavarja vagy miert mas most mint eddig volt...es probaljatok kozos nevezore juni...

Gratulalok a babhoz!

11 hetes es 3 napos pocaklakos kismami

2008. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Állítólag sok férfinál az apai érzések kialakulása gátolja a férfi-érzést...lehet hogy nálatok is ez van, lecsökkent a pár tesztoszteron-szintje. Lehet, hogy így éli át ő is átmenetileg a terhességet. Nyugi nem lesz mindig így! Sztem ne erőltesd, ha meg lehet vele beszélni, próbáld meg, ha nem, akkor várj türelmesen...
2008. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. :) Türelmes leszek. :)
2008. máj. 26. 19:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha egyenlore nem akarsz melyremeno beszelgetest kezdemenyezni vele a temarol, kiprobalhatnad azt, h kihangsulyozod elotte a noiessegedet, h megint azt lassa benned, a kivanatos feleseget, es egy picit ne az ujdonsult anyat. :)
2008. máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egészséges várandóságnál a szex semmi gondot nem okoz.

Ami jó a mamának,az jó a babának.:)

Próbáld megértetni vele,mert 40 hét szex nélkül elég hosszú.

Persze ha orvos tiltja az más.

35 hetes kismami

2008. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok,már 2 honapja nem értünk egymáshoz.Szörnyü!az elején én nem kivántam a rosszulétek miatt,most meg ő parázik,nehogy baja legyen a babának,pedig mondom h nem tud.Simogatás,puszi,ennyi jár most nekünk:-)))
2008. máj. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én páromnál is előfordult hasonló, és nem volt hajlandó elmondani az okát. Aztán addig "próbálkoztam" nála, míg végül nem tudott ellenállni. Szexis fehérnemű, ilyesmi, a lényeg, hogy elfeledtesd vele (arra az időre), hogy mi a helyzet, mert amiatt nem működik, szerintem ez valóban lelki eredetű ilyenkor..
2008. máj. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!