Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen esetben mennyire biztons...

Ilyen esetben mennyire biztonságos az együttlét?

Figyelt kérdés
Doki annyit mondott, hogy a méhszájam zárt, és a méhnyak hosszú, én lüke elfelejtettem megkérdezni, hogy mennyire engedett ilyenkor a szex :( A csontjaim fájnak, de erre azt mondta, csak helyezkednek. 25 hetes vagyok, és már nagyon hiányzunk egymásnak a férjemmel... ha együtt is lennénk, csak gumival, fertőzés elkerülése végett. Szerintetek? Dokihoz csak év végén megyek megint. Tudom, megkérdezhettem volna, de annyira gyors volt az egész, kiment a fejemből.
2012. nov. 26. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel zárt a méhszájad és a méhnyak is hosszú ezért sztem nem indokolt a együttlét hanyagolása.Szerintem teljesen rendben vagy!!
2012. nov. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen egészséges vagy. Amíg a méhszájad zárt és a méhnyak hosszú, minden rendben van. Ha a baba kifelé készülődik elkezd nyílni a méhszáj és a méhnyak megrövidül, elvékonyodik.
2012. nov. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor holnap romantikázunk...
2012. nov. 26. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Érezzétek jól egymást! :D
2012. nov. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!