Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az együttlét után csak 14 nap...

Az együttlét után csak 14 nap után mutatható ki a terhesség?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy egy nőgyógyász orvos szerint KB 14 nappal mutatható ki...ez a kb azt jelenti hogy előbb is ki lehet? Vagy inkább utóbb?
2012. nov. 3. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem 12.nappal (a számított ovuláció és együttlét után) pozitív lett a teszt.

Korábban csak a 16.nap körül.

Szóval én jártam így is úgyis.

2012. nov. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Leghamarabb kb akkor de a 10-12. nap előtt semmi esetre sem...Da ha még ekkor negatívat mutat a teszt akkor sem kell elkeseredni még annyira kevés a HCG szint h nem mindig mutatja...a legjobb megvárni az első vérzéskimaradást :)

22hkm

2012. nov. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) csak azért kérdeztem mert nekem ez lesz a 3.baba,és nem tudom hogy bebeszélem magamnak vagy tényleg 2 gyerek után már hamarabb megérzi az ember,de hányingerem van és érzékeny vagyok a szagokra annak ellenére hogy beteg vagyok és alig kapok levegőt :/
2012. nov. 3. 08:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a 2. babánál nagyon hamar rosszul éreztem magam,már a 9. dpo-tól szédülés,hányinger,de a teszt 11. napon nega,talán a13.-on lett halvány csík.
2012. nov. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hédi26 válasza:
Nekem megjött és késett is egy napott, de viszont csak egy napott volt meg utánna együtt voltam a párommal és megint megjött egy fél napra lehetek terhes szerintetek?
2012. nov. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Nekem is ez a 3. babám.

Vérzés nemvárta előtt 5nappal lett pozi a tesztem,tehát nagyon korán megéreztem.Enyhe hányingerem is volt...

2012. nov. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kedves első.hogy érted azt hogy vérzés nem várta előtt??
2012. nov. 5. 12:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy értette h mikor meg kellene jönnie de azért írta h nem várta előtt mert h ugye nem várod h megjöjjön a bajod hiszen babát szeretnél ezért szokás úgy mondani h nemvárt :) vagyis magyarul a menzid előtt :)
2012. nov. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

köszi előző,pont így értettem!


Kedves kérdező,leírták a választ.Nemvárt vérzés (menzi) előtt már 5 nappal.

2012. nov. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!